Elektronik Razer Orochi V2 802 TL!

Sensörü vs çok kaliteli fakat çok küçük mouse elinizde kayboluyor MediaMarkt'ta denemiştim. Laptop mouseu gibi bir şey ama Gaming mouse. Eliniz küçük değilse kesinlikle almayın.

Sensörü vs çok kaliteli fakat çok küçük mouse elinizde kayboluyor MediaMarkt'ta denemiştim. Laptop fareyi gibi bir şey ama Gaming mouse. Eliniz küçük değilse kesinlikle almayın.

Zaten mouse claw seklinde kullanıyorum şu anki farem Logitech G300s bu da mini gibi bir mouse ve elime oluyor. Orochi'ninde elime uyucagını düşünüyorum.

Neredeyse 1 ay olmuş hala kullanıyor musunuz? Veya memnun musunuz bende şu an almayı düşünüyorumda.
Mouse bence bahsedildiği kadar küçük değil küçük ama bence abartılıyor. Ben çok memnunum. Sensörü kaliteli ve pil ömrü inanılmayacak kadar iyi. İçerisinden çıkan 1 adet AAA pil ilk gün kullanmaya başladım ve günde yaklaşık 10 saat çalışıyorum 4-5 saat de oyun oynuyorum ona rağmen hala bitmedi.

Kablosuz olarak kasayla arasında biraz mesafe var ona rağmen tek bir kez bile teklemedi. Tavsiye ederim kesinlikle

Yeni konular

Geri
Yukarı