Elektronik Razer Orochi V2 849 TL!

Makaleler
12
Daha fazla  
Son düzenleme:
İyiymiş. Mouse alma düşüncem var fakat şu an elimde 2 mouse var kullanırken oyunlarda sağ tıkla lazer vs açınca sağa sola çekerken aşırı hantal.
Her şeyi arttırdım yine de sıkıntı. Acaba mouselarda mı sıkıntı var. Bunu alacağım yine aynı olursa boşa para vermiş olacağım. Mouse pad üzerinde de yavaş normal masada da yavaş.

@AsilTÜRK

Orochi V2'nin stok skatezleri iyi sayılır, fare pedi de ortalama bir şeyse çok hantal olmaması lazım kendisi 60-65 gram civarı bir şey zaten. Fare pedinin ve farenin modeli neydi acaba?

Önce bunu aldım fakat dediğim sorunlar olunca boyutla alakalı sandım. Amazon.com.tr

Sonra bunu aldım yine aynı

Aslında tek problem bu, mesela yavaşça kafaya aim tutmaya çalışıyorum mouse titretiyor fazla hassas gibi geliyor. Mouse pad olmadan da aynı masada da sorun olabilir bir türlü anlamadım.
Mouse Pad'i mahalleden bir tanıdıktan 50 TL'ye almıştım.

@AsilTÜRK

Hantallık hissi bu tür farelerde olur. Bahsettiğiniz X5 Max ağır bir fare, 150 gram. Xotran'ın kaç gram olduğunu net olarak bilmiyorum ama hafif olmadığından eminim, üstelik ucuz ped kullanıyorsunuz.

Orochi V2 ve kaliteli sayılabilecek ped ile sorun ortadan kalkar tahminimce.

@AsilTÜRK

Hantallık hissi bu tür farelerde olur. Bahsettiğiniz X5 Max ağır bir fare, 150 gram. Xotran'ın kaç gram olduğunu net olarak bilmiyorum ama hafif olmadığından eminim, üstelik ucuz ped kullanıyorsunuz.

Orochi V2 ve kaliteli sayılabilecek ped ile sorun ortadan kalkar tahminimce.

Hocam bu sorun pad kullanmadan da devam ediyor ama.
Evet Bloody için haklısınız dönüşleri boyutundan dolayı ağır kalıyor ama Xotran'nın boyutu küçük ele oturuyor buna rağmen sağa sola çekerken sorun yaşıyorum. Kaliteli bir pad alıp öyle denesem nasıl olur? Baktık sorun devam ediyor üstteki fareyi alır geçerim.

Geri
Yukarı