Razer Orochi V2 alınır mı?

Bütçe
1000
Daha iyi bir kablolu mouse var mı? 1000 TL bütçe.
Razer orochi v2 kablolu bir mouse değil. 1000 TL bütçeyle daha farklı alternatifler olmadığı için alınabilir. Ben Orochi v2-Deathadder v2 arasında kaldım ve Deathadder tercih ettim. Bunlar harici Logitech g305 wireless tercih edilebilir.

Daha iyi bir kablolu mouse var mı? 1000 TL bütçe.

Pardon kablosuz.

Razer orochi V2 kablolu bir mouse değil. 1000 TL bütçeyle daha farklı alternatifler olmadığı için alınabilir. Ben orochi v2-DeathAdder V2 arasında kaldım. Ve DeathAdder tercih ettim. Bunlar harici Logitech G305 Wireless tercih edilebilir.

DeathAdder'in Wireless'i mi yoksa orochi V2 mi alinir sizce.

Razer orochi V2 kablolu bir mouse değil. 1000 TL bütçeyle daha farklı alternatifler olmadığı için alınabilir. Ben orochi v2-DeathAdder V2 arasında kaldım. Ve DeathAdder tercih ettim. Bunlar harici Logitech G305 Wireless tercih edilebilir.

Deathadder wireless çünkü ikisi de aynı mouse ancak Deathadder daha fazla tuşa sahip. Açıkçası çok fazla makro ataması kullanan biri olduğum için Deathadder benim için daha iyi bir tercihti. Sende bu şekilde düşünerek istediğini seçebilirsin. Tek pil ile kullanım ömürlerini de kıyaslamalısın sonuçta kablosuz bir cihaz alıcaksın ve sürekli olarak şarjının bitmesini istemezsin.

Çok kişisel bir tercih bu eğer eliniz küçükse direk orochi alın ama değilse ve palm tutuş seviyorsanız (yani avcunuz, parmaklarınız mouse'a yapışsın istiyorsanız) o zaman deathadder alın. Şahsen orochi ağırlığı ve tatlı tuş hissiyatı yüzünden benim favorim, üstüne her yere taşınabiliyor. (küçük aa pil ile 64 gram ağırlık elde edebilirsiniz, ben bi toptancıdan 100 liraya energizer stokladım 8li ve 3 yıl gider diye düşünüyorum 2.4ghz ile)

Geri
Yukarı