Razer Seiren mini RZ19-03450100-R3M1 vs Fifine K669B

kaii

Decapat
Merhaba, masaüstü bir mikrofon almak istiyorum fakat şu an alınabilecek 2 model buldum.
Farklı tavsiyeleriniz varsa önerirseniz çok sevinirim.
Hangisi daha iyi? Bunu da cevaplayabilirseniz sevinirim.
Bütçe 1000-1500TL

Ben biraz araştırmıştım bu konuyu, en son Razer Seiren Mini de karar kılmıştım. Bence Razer Seiren Mini almalısınız. Hani HyperX Solocast var ama o da 1540₺ şu anda, Razer Seiren Mini'ye 400₺ daha az verip almak daha mantıklı.

Ben seiren mini kullanıyorum bana yetiyor. İçinde pop filtresi var, fifine da var mı bilmiyorum. Üzerinde sesi kesecek bir tuş yok ama obs üzerinden yayın yaparken özel tuş atıyabilirsin sesi kesmek için.

1400TL'ye Seiren X daha mantıklı gibi geldi bana illa ikisi arasında seçim yapcaksam Razer'ı seçerim Fifine alıncaksa en üst modeli alınır düşüncesindeyim ses kalitesi olarak en üst modeli bile hoşuma tam olarak gitmesede iş görür.

K669B kullanıyorum. Çok severim kendisini, kaliteli mikrofon f/p açısından. Hiç üzmedi.
K670'e yükseltmek isterdim ama sadece sırf görünüm için. Aralarında pek fark yok. Bunlar ne de olsa USB mikrofonlar aralarındaki fark pek hissedilmez. İçinize hangisi sinerse onu alın.
Fifine alıncaksa en üst modeli alınır düşüncesindeyim ses kalitesi olarak en üst modeli bile hoşuma tam olarak gitmesede iş görür.

K669B kullanıyorum. Çok severim kendisini, kaliteli mikrofon f/p açısından. Hiç üzmedi.
K670'e yükseltmek isterdim ama sadece sırf görünüm için. Aralarında pek fark yok. Bunlar ne de olsa USB mikrofonlar aralarındaki fark pek hissedilmez. İçinize hangisi sinerse onu alın.
Ekonomik açıdan iyi bir yere gelirsem ve bu mikrofon Türkiye'de uygun bir fiyata çıkarsa bunu alırım.

Bunu alana kadar mikrofon değiştireceğimi sanmıyorum. Çünkü gerek yok. 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı