Razer Synapse 3 Razer DeathAdder V2 Mini'yi görmüyor

ulaslan0

Hectopat
Her formattan sonra Synapse ile kesin algılama sorunu yaşıyorum, bu kadar rezil bir yazılım görmedim. Algılama Aracı sayesinde bu sorunu çözdüğüm oluyordu ama bu sefer bu da işe yaramıyor. Defalarca kez Synapse'ı kaldırıp indirdim ama değişen hiçbir şey yok. Bu sorun çok genel bir sorunmuş ama elle tutulur net bir çözüm gözükmüyor. Formattan sonra saatlerce bir fare yazılımıyla uğraşmak kadar acı verici bir şey yok sanırım.

Faremin modeli: Razer DeathAdder V2 Mini.

Her formattan sonra Synapse ile kesin algılama sorunu yaşıyorum, bu kadar rezil bir yazılım görmedim. Algılama Aracı sayesinde bu sorunu çözdüğüm oluyordu ama bu sefer bu da işe yaramıyor. Defalarca kez Synapse'ı kaldırıp indirdim ama değişen hiçbir şey yok. Bu sorun çok genel bir sorunmuş ama elle tutulur net bir çözüm gözükmüyor. Formattan sonra saatlerce bir fare yazılımıyla uğraşmak kadar acı verici bir şey yok sanırım.

Faremin modeli: Razer DeathAdder V2 Mini.
Aynı sorunu Blackwidow V3'ü bağlarken yaşamıştım - Denetim masasından kaldırdığın sırada silmek yerine "Repair" tuşuna basmayı deneyebilirsin.

Aynı sorunu Blackwidow V3'ü bağlarken yaşamıştım - Denetim masasından kaldırdığın sırada silmek yerine "Repair" tuşuna basmayı deneyebilirsin.
Yok olmuyor maalesef bu yöntemi de defalarca denedim :(

Destek video istedi video çektiğim sıra 239238. denememde düzeleceği tuttu :D Çözüm arayan olursa ve bu konuya denk geldiyseniz şansınıza bağlı olarak 10-100 gb kadar Synapse silip indirmeniz gerekecek. Adamlar şans oyunu gibi yazılım yapmışlar. Her format attığımda bu sorunu yaşadığımı söylemiştim. Her seferinde böyle uğraştırarak çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı