Razer Synapse MSI Afterburner'i kapatıyor

Beyaz_G

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Kulaklığımın ses kartını takar takmaz uygulamasını yükledi ve sonrasında MSI Afterburner kapandı. Uygulamayı silmezsem Afterburner açılmıyor çözebilen var mı? Bu arada Afterburner açılıyor ama oyun içindeki göstergeler kapanıyor FPS Cpu kullanımı vb.

@Vorplody Siz sanırım Kraken TE kullanıyorsunuz. MSI Afterburner kullanıyorsanız ve bu sorun sizdede oldu ise çözümünü bulabildiniz mi?

Hocam bende de Razer Synapse var fakat MSI Afterburner'da herhangi bir sorun yok. Görev yöneticisi > Başlangıç kısmından Razer Synapse'i devre dışı bırakmayı deneyin. Uygulama kapalıyken kulaklık bozuk çalışmıyorsa dediğimi yaparak çözebilirsiniz belki.

Ben Razer Kraken T.E kullanıyorum ve böyle bir sorun hiç olmadı. Tekrar yüklemeyi deneyin bence. Başlangıç ayarlarında uygulama açık bende.
Uygulama kurulurken klavyemin ve mousemin ışıklarıda gidip geldi 2 kez. Wallpaper engine durdu ve açamadım şuan çalışıyor ama ilk kurulumda bunlarda oldu. Dediğiniz gibi tekrar yükleyeceğim bakalım. Bu arada internette sorunu yazdım bir kişide benle aynı sorunu yaşamış.

Equalizer ayarı yaptım devre dışı bırakınca ayarlar geçerli olur mu ki?

Hocam başlangıç kısmı sadece PC açılırken Razer Synapse'nin de otomatik açılmasını sağlar. Devre dışı bırakırsanız Razer Synapse PC açılınca kendiliğinden açılmaz. Siz isterseniz yine açabilirsiniz. Herhangi bir ayar sıfırlaması olmadığı için equalizer ayarının sıfırlanacağını düşünmüyorum. Posidaon hocam da başlangıç kısmında açık olmasına rağmen sorun olmamış. Onun dediği gibi silip geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Fakat profilimi sakla tarzı bir şey yoksa Razer Synapse'de ayarlarınız gidecektir muhtemelen ya da MSI Afterburner'ı sil yükle yapabilirsiniz.

Hocam başlangıç kısmı sadece PC açılırken Razer Synapse'nin de otomatik açılmasını sağlar. Devre dışı bırakırsanız Razer Synapse PC açılınca kendiliğinden açılmaz. Siz isterseniz yine açabilirsiniz. Herhangi bir ayar sıfırlaması olmadığı için equalizer ayarının sıfırlanacağını düşünmüyorum. Posidaon hocam da başlangıç kısmında açık olmasına rağmen sorun olmamış. Onun dediği gibi silip geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Fakat profilimi sakla tarzı bir şey yoksa Razer Synapse'de ayarlarınız gidecektir muhtemelen ya da MSI Afterburner'ı sil yükle yapabilirsiniz.
Ayarlar sıfırlanmaz zaten ama geçerli olur mu o önemli. Ayarı yaptım bilgisayarı kapattım ardından sabah tekrar açtım mesela uygulama açılmasa bile ayarlarım geçerli olacak mı o önemli. Bu arada ayarları not aldım zaten sıfırlansa bile önemli değil şuan sildim geri yükleyeceğim bakalım düzelecek mi.
Düzelmedi. Hem Afterburner'i sildim yükledim hemde Synapseyi. Aynı şekilde başlangıçta çalıştırmayıda devre dışı bıraktım. Her neyse format atana kadar kalsın belki sonra düzelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı