Çözüldü Razer THX spacial Audio nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufy06

Hectopat
Razer'ın kulaklıgını aldım Razer THX spacial Audio diye bir uygulama var indirilmiyor. Adres olarak seçemiyorum. Amerika gerekli diyor VPN açtım Almanya var Türkiye yok nasıl alacağım bunu.

1613585604144.png

Satın alma kısmı sanırım burası.
THX sayfasında 15 günlük deneme sürümü var. Download Trial yazıyor onu indirip deneyebilirsiniz.

Razer'ın kulaklıgını aldım Razer THX spacial Audio diye bir uygulama var indirilmiyor. Adres olarak seçemiyorum. Amerika gerekli diyor VPN açtım Almanya var Türkiye yok nasıl alacağım bunu.

Eki Görüntüle 884164

Hangi kulaklığı aldınız? Bazılarında otomatik olarak indiriyor kulaklığı bilgisayara taktığınızda.

O hata değil sadece sizin olabildiğince en iyi ses ayarını yapıyor gibi bir şey tam çözemedim ama hata değil. Sürekli THX kapatıp açınca bazen 7.1 açmıyor buga girip o ünlem basip Default dediğimde düzeliyordu misal. Şuan yüklü sizde.

İlk defa kullanıyorsanız THX açıp Auto'da tutun, oyuna girdiğinizde o kendisi ayarlar. Manuel seçerseniz. Aşağıda oyun ekle kısmı var. ADD Games diye. Oradan oyunların kısayolunu seçip varsa Competitive Mode kısmı seçin yoksa Game modunu seçip oyuna öyle giriniz. Onun dışında videoları mevcuttur izleyin mutlaka.

Geri
Yukarı