Razer Tiamat 2.2 V2 sanal 7.1 aktifleştirme

Kiren

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Razer Tiamat 2.2 V2 kulaklığımın sanal 7.1 desteği var fakat nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• surround.png
    surround.png
    390,1 KB · Görüntüleme: 136
  • windowssonic.png
    windowssonic.png
    463 KB · Görüntüleme: 133
Razer Tiamat 2.2 V2 kulaklığımın sanal 7.1 desteği var fakat nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum.

Razer'ın uygulamasını indirmen gerekiyor ancak kullanımını bilmiyorum ben.

Razer Tiamat 2.2 V2 driver yazdığımda beni destek bölümüne yönlendirdi. Ardından kulaklığım için driver desteği olmadığını öğrendim.

Attığım uygulamayı deneyebilir misiniz? Bir de benmi göremedim acaba bu kulaklığın 7.1 olduğuna dair hiçbir şey bulamadım ilanlar dışında.

Attığım uygulamayı deneyebilir misiniz? Bir de benmi göremedim acaba bu kulaklığın 7.1 olduğuna dair hiçbir şey bulamadım ilanlar dışında.

Kulaklığın sanal 7.1 özelliği var. Bunu başlıkta da yazmıştım. Bu özelliği nasıl aktifleştirebileceğimi ya da aktifleştirdiğimi nasıl anlayacağımı bilmiyorum. Konuya eklemiş olduğum ekran görüntülerinde Windows Sonic ve kulaklık sanallaştırma bölümlerini ekledim. Programı kullanabilmem için Razer Kraken X | Razer Kraken | Razer blackshark V2 X modellerine sahip olmam gerekiyor. Onun dışında kulaklığım için bu uygulama geçerli değil. Aşağıda bırakmış olduğum yazılar kulaklığımın modeli için yazılmış bilgiler.

Dosya Ekleri

• surround1.png
    surround1.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 112
  • razersurround2.png
    razersurround2.png
    54,3 KB · Görüntüleme: 134

Geri
Yukarı