Razer Tiamat 2.2 vs Razer Kraken 7.1 Chroma

Çağdaş Tarla

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ben bu 2 kulaklık arasında kaldım. Aralarında 5-10 TL fiyat farkı var. Genellikle CS:GO BF 1 gibi FPS oyunları oynayan birisiyim. Bu ikisinin eksi ve artı yönleri nelerdir hangisini almalıyım? Yardımcı olacaklara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar. Ben bu 2 kulaklık arasında kaldım. Aralarında 5-10 TL fiyat farkı var. Genellikle CS:GO BF 1 gibi FPS oyunları oynayan birisiyim. Bu ikisinin eksi ve artı yönleri nelerdir hangisini almalıyım? Yardımcı olacaklara teşekkürler.
Öncelikle Cs Go da 7.1 önemli bir unsur. Chorma mevcut ama kulakların büyükse seni uzun süreli kullanımda rahatsız eder. Tiamat 2.2 de ise 7.1 olmadığı için ne derece ses kasılır emin değilim.
O tür fiyatlarda sana Kingston cloud 2 yı öneririm bir bak istersen

Kingston cloud 2'ye bakmıştım.Ondan emin değilim pek.Çünkü oyun oynamanın yanında müzik dinlemeyi de seven bir insanım ben.İnternetteki inceleme videolarında Chroma'nın müzik konusunda bir üstünlüğü var sanki.Sanırım Chroma alacağım.Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı