Razer Tiamat 2.2 V2 vs Steelseries Arctis 5

Razer Tiamat 2.2 V2 gerçek 7.1 özelliğine sahip. Anakartınızda harici 7.1 ses kartı yoksa veya anakartınız 7.1 desteklemiyorsa Tiamat almayın. Steelseries Arctis 5 işiniz rahatlıkla görecektir. Rahatlık olarakta Arctis 5 iyidir. İlk önce anakartınızın 7.1 destekliyip desteklemediğini öğrenin.

Razer Tiamat 2.2 V2 gerçek 7.1 özelliğine sahip. Anakartınızda harici 7.1 ses kartı yoksa veya anakartınız 7.1 desteklemiyorsa Tiamat almayın. Steelseries Arctis 5 işiniz rahatlıkla görecektir. Rahatlık olarakta Arctis 5 iyidir. İlk önce anakartınızın 7.1 destekliyip desteklemediğini öğrenin.
Anakart msi z370 gaming m7

Bu arada ben logitech G430 kullanıyor idim 2 saat sonra filan yukarıdan şiddetle baskı yapıyor du ve başım ağrıyordu. Bu razer da öyle sıkıntılar olurmu?

Razer rahatlık konusunda baya iyi durumda. Ben de tiamat 2.2 v2 ile kraken 7.1 v2 arasında kalmıştım. Kraken 7.1 v2 aldım daha mantıklı geldi. Thresher de düşünebilirsiniz stereo olarak

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı