Razer ürünleri nasıldır?

MesutMG

Hectopat
(Fiyatı yok sayarsak.)
Mouse olarak Viper iyi mi kullanan varsa anlatabilir mi sıkıntı çıkarıyor mu?
Klavye için BlackWidow Elite RGB nasıl?
Mousepad Razer mı yoksa SteelSeries mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum benim görüşüm olarak Razer markasının ürünleri gereğinden pahalı. Klavye kısmında Corsair mousepad kısmında ise Steelseries öneriyorum. Eğer 420 tl gibi bir para verebilirsen Corsair Iron Claw çok iyi bir mouse.

Razer oyuncu ekipmanları üreten dev bir firmadır sağlam bir markadır diğer markalar olarak Logitech,Corsair var onun dışında Asus,Msi ve Hp gibi markalarında oyuncu ekipmanları var onun dışında düşük bütçeli insanlar için Trust,Inca, Rampage gibi markalar var ve evet razer kaliteli bir markadır fakat biraz pahalı ama işin ucunda kalite var evet biraz uzattım.

Mousepad olarak kesinlikle Steelseries derim. Bazı Razer ürünleri gereğinden pahalı sadece adı Razer olduğu için. Ama bir yanda da Razer Viper gibi bir mouse var. Şu an en iyi mouselardan biri bana kalırsa.

İhtiyacım olduğu için 1 hafta önce Razer DeathAdder Elite modelini aldım mouse olarak 250 lira indirimli fiyatı şu an hala indirimde gözüküyor tasarım olarak sade ve hoş. Kullanış olarak yeterli ve güzel. Mousepad olarak takım olsun diye 100 tl civarında Goliathus Control Fissure Large modelini tercih ettim. İki üründe kaliteli geldi bana. Kısaca beni tatmin etti. Fiyatına değdiğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı