Razer Ultimate Viper Wireless'ın sağ makro tuşlarının rahatsız etmesi

venfegul3454

Hectopat
Yer
S
Daha fazla  
Razer Ultimate Viper Wireless aldım. Sağ tarafına da 2 tane macro tusu koymuslar. FPS oynarken sürekli oraya tıklıyorum yanlışlıkla. Disable yaptım programdan, işlevsiz oldu onlar ama bastıkca rahatsız olmaya başladım. Tutuş şeklim palm. Fikir verebilecek veya çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-19 at 17.16.17.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-19 at 17.16.17.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanıyorum en kolay çözüm o bölgeye bir şey yapıştırmak. Kaydırmaz pad tarzı bir şey ile kapatabilirsiniz. Makro tuşu değil bu arada Ambidextrous model olduğu için sağ ve sol ele uygun üretiliyor bu sebeple iki tarafta da aynı tuşlar var.

Bunun markayla alakası yok. Konu sahibinin problemi teknik bir sorun değil.
Konu sahibiyle alakalı değil ve fark ettiyseniz bu bir ironi, üstte ki arkadaş ile LGPXSL VS Razer Viper Ultimate hakkında konuşmuştuk, her şeye atlamayın lütfen.
Konu sahibi mecbur ya alışacak ya da üzerini bir şey ile kapatacak.

Konu sahibiyle alakalı değil ve fark ettiyseniz bu bir ironi, üstte ki arkadaş ile LGPXSL VS Razer Viper Ultimate hakkında konuşmuştuk, her şeye atlamayın lütfen.
Konu sahibi mecbur ya alışacak ya da üzerini bir şey ile kapatacak.
Bir şeye atladığım yok, sadece görüşümü belirttim. Daha önceden aranızda geçen bir şeyi nereden bileyim ben?

Yavaştan alışıyorum arkadaşlar ilginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu arada tercih sebebim 1100TL'ye N11'den aldim. Şu anda 1236TL olmus tekrar. Aradaki fiyat farki+Reddit'te focus+ daha cok savunmalari(genelde gorulebilir bir fark yok profesyonel olmadiginiz surece anlamassiniz ama teknik olarak focus daha ustun cogu konusda bu yorumlari goedugumden)+dog standin olmasi(USB yide doga takiyorum). Şarj için kabloyi takmaya ugrasmaya gerek yok tak koyuyorsun miknatisli cup diye oturuyor. Bir kahve koymaya giderken bile 15-20 dakika dursun diyorum. Görünüm olarak da Logitech GPS oyuncak gibi duruyor. Tercih etmeme sebeblerim bunlardi. Lakin palm(avuc ici tutus) seklinde mause kullananlar Logitech alabilir. Diger tutuslar için Razer'i öneririm. Kolay iade olunabilseydi Logitech'i alirdim. Ama alismaya başladım.

Son düzenleme:
Yavaştan alışıyorum arkadaşlar ilginiz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu arada tercih sebebim 1100TL'ye N11'den aldim. Şu anda 1236TL olmus tekrar. Aradaki fiyat farki+Reddit'te focus+ daha cok savunmalari(genelde gorulebilir bir fark yok profesyonel olmadiginiz surece anlamassiniz ama teknik olarak focus daha ustun cogu konusda bu yorumlari goedugumden)+dog standin olmasi(USB yide doga takiyorum). Şarj için kabloyi takmaya ugrasmaya gerek yok tak koyuyorsun miknatisli cup diye oturuyor. Bir kahve koymaya giderken bile 15-20 dakika dursun diyorum. Görünüm olarak da Logitech GPS oyuncak gibi duruyor. Tercih etmeme sebeblerim bunlardi. Lakin palm(avuc ici tutus) seklinde mause kullananlar Logitech alabilir. Diger tutuslar için Razer'i öneririm. Kolay iade olunabilseydi Logitech'i alirdim. Ama alismaya başladım.
Click hissiyatı ne durumda acaba? Viper Ultimate'lerde olan iyice bastırınca gıcırdama veya takırdama gibi sorunları var mıdır? Reddit'te bir grup Viper Ultimate'in renkli ve cyberpunk temalı versiyonlarında bu gibi sorunların giderildiğinden bahsetmiş. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Son olarak da kaplaması yüzünden kirlenmesi fazlalaşıyor mu bu modelde? Siyah olanla farklı bir doku kullanıyorlar sanırım.

Click hissiyatı ne durumda acaba? Viper Ultimate'lerde olan iyice bastırınca gıcırdama veya takırdama gibi sorunları var mıdır? Reddit'te bir grup Viper Ultimate'in renkli ve cyberpunk temalı versiyonlarında bu gibi sorunların giderildiğinden bahsetmiş. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Son olarak da kaplaması yüzünden kirlenmesi fazlalaşıyor mu bu modelde? Siyah olanla farklı bir doku kullanıyorlar sanırım.
O Normal Viper'da ki Rattle sorunu.
Viper Ultimate'de Dock sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı