Razer Viper 8KHz 565₺!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşlemcilerin günümüzde 2.2GHz civarında olduğunu yani 2200000Khz olduğunu düşünürsek bence çok da etkilemeyecektir.

Emin misiniz? İsterseniz biraz araştırıp oyun performanslarına ve FPS düşüşlerine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunları 2K oynadığım için işlemciye yük bindiren biri değilim o yüzden işlemcinin bunu kaldıra bileceğini düşünüyorum.

Sırf 8K için alıyorsanız mouse saçmalıktan ibaret. Bu arada 8K Hz de bütün oyunlarda bug oluyor, oyunlarda FPS düşmesi donma oluyor. Yazılımdan 1000Hz olarak ayarlayabiliyorsun ayrıca.

Sırf 8K için alıyorsanız mouse saçmalıktan ibaret. Bu arada 8K Hz de bütün oyunlarda bug oluyor, oyunlarda FPS düşmesi donma oluyor. Yazılımdan 1000Hz olarak ayarlayabiliyorsun ayrıca.
Deathadder V2'nin biraz yazılımsal olarak geliştirilmişi. Sırf yenileme hızı değil Pixart'ın Focus+ 650 ips 50 g sensörü mevcut aynı DaV2'deki gibi.
Sadece oyun olarak düşünmemek gerek. Oyundan çıktıktan sonra 8000'e geri çekilip ince işler yaparken rahatlık sağlayabilir.

DeathAdder v2'nin biraz yazılımsal olarak geliştirilmişi. Sırf yenileme hızı değil Pixart'ın focus+ 650 IPS 50 g sensörü mevcut aynı dav2'deki gibi.
Sadece oyun olarak düşünmemek gerek. Oyundan çıktıktan sonra 8000'e geri çekilip ince işler yaparken rahatlık sağlayabilir.

8K Hertz gecikmenin azalması için yapılmış bir şey, ince işler yapmak istiyorsan yüksek DPI düşük hassasiyet kullanırsan yaparsın zaten.

Sizce alınır mı?
Rival 5 ile arada kaldım.
Fiyat aynı hemen hemen.

Korkuyorum insanlar SS fareler dandik demekte hep.
Işlemcim 11800H ...

Sizce alınır mı?
Rival 5 ile arada kaldım.
Fiyat aynı hemen hemen.

Korkuyorum insanlar SS fareler dandik demekte hep.

Stelseries kendini hale fare konudunda kanıtlayamadı.
Alınırmı konusuna gelirsek iyi bir işlemciniz varsa alınır.

Stelseries kendini hale fare konudunda kanıtlayamadı.
Evet korkum bu. Insanlar dandik, bozuluyor, dokuluyor yazmiş.
Focus+ kullaniyor ve 11800h iyi bir işlemci.
Tercih edilebilir bir fare mi sizce?
Simetrik oldugu icin Fingertrip tam uyar gibi dusunmekteyim.

Evet korkum bu. Insanlar dandik, bozuluyor, dokuluyor yazmiş.
Focus+ kullaniyor ve 11800h iyi bir işlemci.
Tercih edilebilir bir fare mi sizce?
Simetrik oldugu icin fingertrip tam uyar gibi dusunmekteyim.

Elinizin ölçüsü uyuyorsa kullanabilirsiniz.
Fingertrip kullansanız bile sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
8000 Hz konusunda bir endişeniz olmasın işlemciniz sorun olmadan besleyecektir.
Yalnız dikkat etmeniz gereken bir unsur var 8000 Hz'in amacı gecikmeyi düşürmektir.
Yani rekabetçi oyun oynamadıkça açmak gereksizdir.

Elinizin ölçüsü uyuyorsa kullanabilirsiniz.
Fingertrip kullansanız bile sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
8000 Hz konusunda bir endişeniz olmasın işlemciniz sorun olmadan besleyecektir.
Yalnız dikkat etmeniz gereken bir unsur var 8000 Hz'in amacı gecikmeyi düşürmektir.
Yani rekabetçi oyun oynamadıkça açmak gereksizdir.
Teşekkür ederim, bu Amazon ürünü orjinal mi?
Özelliklerde pil falan yazıyor suphelendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı