Razer Viper 8KHz alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wlixe

Hectopat
Moderatör
Yer
Caer a'Muirehen
Selam, yakın zamanda bir mouse almayı düşünüyorum ve Razer Viper 8KHz hoşuma gitti ancak kafamda bazı soru işaretleri var.

RTX 2060 + i3 12100F sistemde 8KHz'de kasma-donma olur mu?

Ürünün herhangi bir kronik sorunu var mı? Yani birkaç sene sonrasında temassızlık gibi sorunlar oluyor mu?

Ek olarak "Şu nedenden dolayı alınmaz" diyebileceğiniz bir neden var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yakın zamanda bir mouse almayı düşünüyorum ve Razer Viper 8KHz hoşuma gitti ancak kafamda bazı soru işaretleri var.

Ürünün herhangi bir kronik sorunu var mı? Yani birkaç sene sonrasında temassızlık gibi sorunlar oluyor mu?

Şimdiden teşekkürler.
Bütün oyunlar 8000HZ raporlama hızında oynanmıyor, o sebepten dolayı eksisi var. Eğer bütçe belirtebilirseniz daha iyi önerilerde bulunabilirim.

B

Şimdiden teşekkürler.
1000 tlye Ajazz AJ199, 1200 Tlye Darmoshark M3 Alınabilir size kalmış.

İsmi 8KHz. Onu 8KHz'de kullanamazsın. Geri 1KHz'ye çekersiniz. Alınır mı? Alınır.
Neden ki?
Bütün oyunlar 8000HZ raporlama hızında oynanmıyor, o sebepten dolayı eksisi var.
Şuan tryhard olarak VALORANT ve League of Legends oynuyorum. 8Khz'de oynanabilir mi?
Eğer bütçe belirtebilirseniz daha iyi önerilerde bulunabilirim.
Yaklaşık 1000-1500 TL gibi bir bütçem var. Önerinizi şu konu üzerinden yapabilirsiniz.
1000 tlye Ajazz AJ199, 1200 Tlye Darmoshark M3 Alınabilir size kalmış.
Kablosuz mouse almayı düşünmüyorum.

Konu üzerinde belirtilen DeathAdder V2 modelini alabilirsiniz o halde.
Benim de kafamda aylardır DeathAdder V2 var fakat satın alacağım fareyi yıllar boyunca kullanacağım için iyi bir şey olsun istiyorum. Bu yüzden paraya kıyıp Razer Viper 8Khz alsam mı diye düşünüyorum. Aralarında ne kadar fark var?
Şuan tryhard olarak VALORANT ve League of Legends oynuyorum. 8Khz'de oynanabilir mi?
Ek olarak yukarıda sorduğum sorunun cevabını biliyor musunuz?

Benim de kafamda aylardır DeathAdder V2 var fakat satın alacağım fareyi yıllar boyunca kullanacağım için iyi bir şey olsun istiyorum. Bu yüzden paraya kıyıp Razer Viper 8Khz alsam mı diye düşünüyorum. Aralarında ne kadar fark var?
Sensör, kablo yapısı ve switch olarak tamamen aynılar, sadece yapısında ve HZ oranında değişiklikler var. 8000HZ'de Valorant'ta takılmalar yaşanıyor fakat, YouTube'da bir videoda bunun düzeltilebildiğine dair bir video var buradan ulaşabilirsiniz. Şuan hala işe yarıyor mu bilmiyorum.
Yukarıda da belirttiğim gibi, Valorant desteklemiyor fakat bir ayarı değiştirince düzeldiğini görüntüleyebilirsiniz ama hala aynı şekilde devam ediyor mu bilmiyorum. LoL için bir şey söyleyemeyeceğim.

Stabil olması önemli. 8KHz saçmalıktan ibaret. Zaten denedikten sonra görürsün, eğer alıp denersen. 8KHz modelinde 2. Nesil Optik Switch olduğu yazıyor. DA V2 modelinde Optik Switch olduğu yazıyor. Sensörleri aynı. Shape farkları mevcut. DA V2 daha çok Palm. 8KHz Claw için daha uygun benim için.
IMG_20230507_022352.jpg

Turuncu olan DeathAdder V2.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı