Razer Viper alınır mı?

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün alacağım. Sizce nasıl bir kulaklıktır? Zowie baktım hiçbir yerde yoktu. Nasıl bir fare tur palm tutuşunca sahibin önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün alacağım. Sizce nasıl bir kulaklıktır? Zowie baktım hiçbir yerde yoktu. Nasıl bir fare tur palm tutuşunca sahibin önerir misiniz?
Viperler çok iyidir, viper ultimate özellikle çok başarılı. Yabancı yerlerde de oldukça takdir edildi, sevildi, bazı kanalların, yayıncıların favori faresiydi, Viper Ultimate. Tutuşu felan güzel olmalı.

S
Ec2-a veya senseiten al.
Senseint derken 310 Senseint mi birde steelseries 310 alsam sorun yaşaemıyım pahalıymış hangisini önerirsiniz.
Beyler rival 310 aldım nasıl iyi yapmışımı 310 sensie te oturmadı elime o oturdu nasıl etmişim sizce.

Son düzenleme:
S
Senseint derken 310 Senseint mi birde steelseries 310 alsam sorun yaşaemıyım pahalıymış hangisini önerirsiniz.
Beyler rival 310 aldım nasıl iyi yapmışımı 310 sensie te oturmadı elime o oturdu nasıl etmişim sizce.
Rival 310 gayet iyi bir seçim, yalnız sadece iki adet DPI seçeneği mi bulunduruyor? Eğer belirtilen bu özellik doğruysa, bu çok kötü olmuş.

Geri
Yukarı