Razer Viper Kullanıcı İncelemesi

İlk önce değişim sağladılar ikinci üründe de aynı problem çıkınca para iadem sağlandı. Araştırdığım kadarıyla bu problemin ana sebebi, sağ ve sol kliğin fare bedeninden tamamen ayrı olması.

Yine de kılıf uydurmaya gerek yok, benim kullandığım 2 üründe de problem vardı. Ben şimdilik bu mouse'u önermiyorum.

arkadaşlar bende mouse'u tam 1 hafta önce aldım steelseries qck+ large mouse pad kullanıyorum fakat bu liftoff range olayını 1 mi 10 mu olması gerektiğini ve bu seçilen mouse pad olayını hala çözemedim işin kötü yani ben fps oyuncusuyum ve her denediğim oyunumu aşırı derecede etkiliyo bana yardımcı olabililecek birisi varsa aşırı mutlu olurum

Dosya Ekleri

• qqqqqqqqqqqqqqqqwwwwwwwwwwwwwwwwww.png
    155,7 KB · Görüntüleme: 85
Ellerinize,kolunuza sağlık hocam çok güzel bir yazı olmuş. Ancak bir fare için 500 tl vermek çok uygun değil bence.

Hocam aynı mouse pad bende de var razer deadhedder V2 kullanıyorum ayarını ise şu şekilde yapacaksınız,
Calibration bölümünü açın orada görünen modeller bizde olmadigi için o sayfanın en alt bölümüne inip custom a tıklayın orada ki yönlendirmeleri yaparak ayarı bulabilirsiniz. İster smart trac. İsterseniz de kendi ayarlarınızı seçebilirsiniz ben 1 de kullanıyorum FPS oyuncusuyum. Mouse pad i kaydedin ve farkı hissedeceksiniz. İşe yararsa beni bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılarımla...

bende nedense bu custom yeri yok bakın şöyle göstereyim

Dosya Ekleri

• zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.png
    87,8 KB · Görüntüleme: 97
bende nedense bu custom yeri yok bakın şöyle göstereyim
Çok garip uygulamayı silip tekrar yüklemeyi deneyin birde öyle bakalım hocam ben kendimde kontrol ettim bende görünüyor şuan. Synapse > mouse> calibration> manual calibration> add a surface > en altta olması lazim normalde

Viper’in sağ kliğindeki rattle sorunu sizi ne gibi kötü etkiliyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…