Razer Viper Mini 169 TL!

Yakın arkadaşından, annenden vs. borç isteyebilirsin. Nasıl olsa iade edince paran geri gelecek.
3 gündür evde tekim. Ailem şehir dışında bir akrabamın yanında. Kendisi yoğun bakımda. Ben tüm ihtimalleri düşündüm. :) Dediğim gibi bu mouse indirimlerini yakalamak için şanslı olmak gerekiyor. :D Ha işte ondan bende yok.

Ben aldım arkadaşlar.
Hayırlı olsun.
3 gündür evde tekim. Ailem şehir dışında bir akrabamın yanında. Kendisi yoğun bakımda. Ben tüm ihtimalleri düşündüm. :) Dediğim gibi bu mouse indirimlerini yakalamak için şanslı olmak gerekiyor. :D Ha işte ondan bende yok.
Yapacak bir şey yok :) Sen yine de iade et, en kötü G203 Lightsync vs. alırsın. Ya da üstüne 50-60TL koyup Viper Mini alırsın.
Deathadder V2 Mini ve bunun arasında tercihiniz ne olurdu?
Viper Mini. Deathadder tam bir rezillik.

Hayırlı olsun.

Yapacak bir şey yok :) Sen yine de iade et, en kötü G203 Lightsync vs. alırsın. Ya da üstüne 50-60TL koyup Viper Mini alırsın.
Teşekkürler. Sadece mouse alsam mı diye düşünüyordum. Şu an BİM'den aldığım mouse'u kullanıyordum. İyi indirim diyince hiç araştırmadan bastım parayı aldım. Sizce almam mantıklı mı? Hiç araştırmadan aldım, sizlere güvendim. 😂

Teşekkürler. Sadece mouse alsam mı diye düşünüyordum. Şu an BİM'den aldığım fareyi kullanıyordum. İyi indirim deyince hiç araştırmadan bastım parayı aldım. Sizce almam mantıklı mı? Hiç araştırmadan aldım, sizlere güvendim. 😂

İyi yapmışsınız hocam hayırlı olsun.

V2 kullandım, switchler kötü. Eğer sağ el mouse tecrübeniz yoksa veya alışık değilseniz ergonomi yok.
Teşekkürler. Sadece mouse alsam mı diye düşünüyordum. Şu an BİM'den aldığım mouse'u kullanıyordum. İyi indirim diyince hiç araştırmadan bastım parayı aldım. Sizce almam mantıklı mı? Hiç araştırmadan aldım, sizlere güvendim. 😂
Eliniz küçükse pişman etmez.

Geri
Yukarı