Razer Viper Mini alınır mı?

Viktor Reznov

Kilopat
Yer
Vorkuta

Merhabalar. Fiyatı 230 TL görünce alasım geldi. Şu an kullandığım fare MSI DS B1. Bu fareye geçmem iyi olur mu, geçmeme gerek var mı? Fare güzel mi? CS tarzı oyunlarda büyük bir fark hisseder miyim?

Şu an kullandığım fare elime tam uyuyor, bu da uyar mı?

Farenin uzunluğu 11.8 cm, muhtemelen uyacaktır. Harika bir fare, bu fiyata düşmüşken asla kaçırılmaz. Şu an ben alabilsem havada kapardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 110 almayı düşünüyordum bunu almam daha mı mantıklı olur ?
Farenin uzunluğu 11.8 cm, muhtemelen uyacaktır. Harika bir fare, bu fiyata düşmüşken asla kaçırılmaz. Şu an ben alabilsem havada kapardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende bu mouse almayı düşünüyorum ama ellerim küçük. Asus rog ile bu mouse arasında kaldım sizce ne yapmalıyım

Viper gerçekten güzel duruyor. Merak ettiğim bir şey var. Farenin tekerlek kısmı hakkında bilginiz var mı? Çoğu farenin tekerlekleri çok ses çıkarıyor.

Viper gerçekten güzel duruyor. Merak ettiğim bir şey var. Farenin tekerlek kısmı hakkında bilginiz var mı? Çoğu farenin tekerlekleri çok ses çıkarıyor.
Bu videoda tekerlek için ses testi yapılıyor. Neredeyse hiç ses çıkarmıyor.

Bu videoda tekerlek için ses testi yapılıyor. Neredeyse hiç ses çıkarmıyor.
En sağdaki mi en soldaki mi? :)
Fare güzelmiş ancak küçükmüş. Benim ellerim biraz büyük maalesef.

Geri
Yukarı