Razer Viper Mini Alınır mı?

Trequerista

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Razer Viper Mini almayı düşünüyorum. Razer Viper ile Mini arasında kaldım. Bütçe konusunda sıkıntım yok. Şuan kullandığım mouse büyük ve hantal geliyor bana ellerim küçük 14-15cm falan muhtemelen. Deneme şansım olmadığı için bu konu da bilgisi olan arkadaşları konuya bekliyorum. Mouse tutuş şeklim palm grip. Hangisini almalıyım, sensör/performans açısından büyük kalite farkı var mı aralarında?

Benim elim ortalamadan biraz büyük. Küçük mouse sevdiğim için razer viper mini aldım ve kullanıyorum. Çok hoş bir fare hissiyatı vs. Çabuk alıştım. Pişman olmazsın kardeşim en kötü sevemezsen iade edebilirsin.

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Razer Viper mini almayı düşünüyorum. Razer Viper ile mini arasında kaldım. Bütçe konusunda sıkıntım yok. Şu an kullandığım mouse büyük ve hantal geliyor bana ellerim küçük 14-15cm falan muhtemelen. Deneme şansım olmadığı için bu konu da bilgisi olan arkadaşları konuya bekliyorum. Mouse tutuş şeklim palm grip. Hangisini almalıyım, sensör/performans açısından büyük kalite farkı var mı aralarında?

Razer Viper serisi hakkında pek bir bilgim yok ama ben Logitech G102 kullanıyorum gayet küçük ve güzel bir mouse.

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Razer Viper mini almayı düşünüyorum. Razer Viper ile mini arasında kaldım. Bütçe konusunda sıkıntım yok. Şu an kullandığım mouse büyük ve hantal geliyor bana ellerim küçük 14-15cm falan muhtemelen. Deneme şansım olmadığı için bu konu da bilgisi olan arkadaşları konuya bekliyorum. Mouse tutuş şeklim palm grip. Hangisini almalıyım, sensör/performans açısından büyük kalite farkı var mı aralarında?

Elim ortadan biraz büyük sayılabilir düzeyde. 1 aydır kullanıyprum neredeyse Viper miniyi ve çok memnunum. Kendim claw kullanıyorum ama palm yapınca da gayet rahat. Hafif ve küçük mouse istiyorsan harika bir seçim bence.

290 liraya aldım, elim ortalama büyüklükte elime tam oldu ancak serçe parmağım boşta kaldı. Fareyi elime aldığımda elim boş gibi hissettim 60 gram cidden çok hafif mouse pad in üzerinde yağ gibi kayıyor kablosu mükemmel tuş hissiyatı gayet iyi sadece scroll tuşunun basma hissiyatı biraz bana ağır hissettirdi 8/10 bu bütçede bence.

Şuanda kullanmaktayım 230 liraya aldım. Elim orta ve elime tam uygun oldu. Sensörü çok iyi, Skatezleri aşırı iyi, 60 gram olması daha iyi çünkü 2021 e gireceğiz. Hafif mouse olması çok daha iyi, Kablosu fazla sağ sola sallanmıyor sabitleniyor. Sensörü PMW 3359. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı