Razer Viper Mini alınır mı?

beratsvus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda kullandığım mouse: Rampage smx-r13 gaming mouse fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Rampage smx-r13 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Açıkçası sensörleri aşırı garip, dönmüyor resmen. Alta 2 link bırakıyorum, alınır mı? Alınmaz mı bir yardımcı olursanız sevinirim. (Ortalama bütçe 500-700 çıkarım, öneriniz var ise yazınız.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda kullandığım mouse: Rampage smx-r13 gaming mouse fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Rampage smx-r13 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Açıkçası sensörleri aşırı garip, dönmüyor resmen. Alta 2 link bırakıyorum, alınır mı? Alınmaz mı bir yardımcı olursanız sevinirim. (ortalama bütçe 500-700 çıkarım, öneriniz var ise yazınız.)

Viper Mini'yi tavsiye ederim güzel mouse bence.

Razer Viper Mini kullanıyorum. Çok memnunum. Hafifliği, kullanlışlılığı çok hoş.

el büyüklüğünü ortalama nasıl tanımlayabiliriz? bir görsel var mı
Razer-Viper-Mini-vs-Viper-Ultimate-scaled.jpg
bulabildiğim en net görsellerden birisi bu
ayrıca kendim az önce ölçtüm mouse'nin uzunluğu 11.5cm genişliği 6cm

Viper mini muhteşem bir mousedir bana göre. Tam elime uygun aşırı hafif bir mouse. Ben severek kullanıyorum.

Scrol tusunda sorun yasayanlar vardi yorumlarında sizde boyle bir sorun oldu mu kullanan arkadaşlar?
Razer Deathadder essential mousunda başıma geldi. Fakat Viper Mini'de gelmedi.

Geri
Yukarı