Razer Viper Mini elime küçük gelir mi?

Sizin gibiler dediğiniz kişilerden biri de benim, arkadaş çok doğru ve güzel bir yorum yapmış, size de çok düzgün bir şekilde bu bilgiyi nereden edindin diye sormuş, tamamen düzmece bir yorum yaptığınız ve iki mouse arasındaki boyut farkından bir haber olduğunuz çok belli. Bende 10.000 TL'lik mouse koleksiyonu var diyene kadar kanıtlı konuşun ki inandırıcı olsun.
Viper Mini gayet G300s boyutlarında bir mouse ve konu sahibi boyut konusunda bir sıkıntı yaşamaz, @Ryujin iyi bir tercih yapmışsınız.

Bu da benim 10.000 TL (!) olmayan kollleksiyonumdan Viper Mini ve G300s karşılaştırması.
Eki Görüntüle 1643988

Dostum siz ne yaşıyorsunuz ben adama küçük gelir demedim zaten elin ortalamaysa gayet iyi eğer kilolu isen olmayabilir dedim. Tecrübelere göre konuşuyorum hiç kullanmamış birisi atıp tutuyor gerçekten üzücü...

Dostum siz ne yaşıyorsunuz ben adama küçük gelir demedim zaten elin ortalamaysa gayet iyi eğer kilolu isen olmayabilir dedim. Tecrübelere göre konuşuyorum hiç kullanmamış birisi atıp tutuyor gerçekten üzücü...
Bizim birşey yaşadığımız yokta sanırım sen baya hayal alemindesin onun ötesinde kendi yazdıklarını da unutuyorsun, ''Viper mini bayağı küçük bir mouse'' yazmışsın ?
Sana kendi elimin altında olan 2 mouse resmini yan yana koyarak attım. Adam sana bu bilgiyi nerden edindin diye sormuş sen ''Süpriz yumurtadan mı çıktın'' diye cevap vermişsin ne üslup biliyorsun ne konuşma. Konu sahibi hangi yorumu ciddiye alacağını bilecek iradedir diye düşünüyorum o yüzden senle konuşmayı uzatmanın anlamı yok.

Bizim birşey yaşadığımız yokta sanırım sen baya hayal alemindesin onun ötesinde kendi yazdıklarını da unutuyorsun, ''Viper mini bayağı küçük bir mouse'' yazmışsın ?
Sana kendi elimin altında olan 2 mouse resmini yan yana koyarak attım. Adam sana bu bilgiyi nerden edindin diye sormuş sen ''Süpriz yumurtadan mı çıktın'' diye cevap vermişsin ne üslup biliyorsun ne konuşma. Konu sahibi hangi yorumu ciddiye alacağını bilecek iradedir diye düşünüyorum o yüzden senle konuşmayı uzatmanın anlamı yok.
Tamam dostum çok özür diliyorum senden herşeyi doğru anlamışsın.

Sizin gibiler dediğiniz kişilerden biri de benim, arkadaş çok doğru ve güzel bir yorum yapmış, sizede çok düzgün bir şekilde bu bilgiyi nerden edindin diye sormuş, tamamen düzmece bir yorum yaptığınız ve iki mouse arasındaki boyut farkından bir haber olduğunuz çok belli. Bende 10.000 tllik mouse koleksiyonu var diyene kadar kanıtlı konuşun ki inandırıcı olsun.
Viper mini gayet g300s boyutlarında bir mouse ve konu sahibi boyut konusunda bir sıkıntı yaşamaz, @Ryujin iyi bir tercih yapmışsınız.

Bu da benim 10.000 TL (!) olmayan kollleksiyonumdan viper mini ve g300s karşılaştırması
Eki Görüntüle 1643988
Fotoğraf için teşekkür ederim ben de baya dar bişey bekliyordum fark nerdeyse yok gibi. Eve geçtiğimde deneyeceğim mouse u. Tekrar teşekkür ederim

Arkadaşlar mouse elime ulaştı. Tam oturdu elime. Kesinlikle mükemmel bir mouse. G300s tam bir takoz gibiymiş. Hem çok güzel kayıyor, hem de mükemmel gözüküyor. İçinde razer ın yazılımı da geliyor. Mouse u taktığınızda razer ın yazılımı kuruluma başlıyor. Ayrıca mouse un kablosu örgülü ve uzun olmasına rağmen tüy gibi. Logitech genelde incecik korumasız kablolar yaptığı için memnun değildim ama razer viper mini gerçekten iyi. Oyun testini yapamadım ama beni üzmeyeceğinden eminim. Şimdiden bu ürünü tavsiye eder herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı