Razer Viper mini kronik sorun var mıdır?

COCEYM

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Razer Viper mini almayı planlıyorum. İnternette araştırırken gıcırdama problemiyle karşılaştım kullananlar varsa böyle bir şey yaşadılar mı? Bu gece satın alacaktım fakat bu durum beni rahatsız etti.

Bunun optik switch ile alakasi yok, Razer Viper'da yapidan kaynakli kronik tus titreme problemi var. Ayni switchleri kullanan Deathadder V2 ve turevlerinde boyle bir sorun yok.

Peki böyle bir çözüm yöntemiyle karşılaştım yorumları oldukça olumlu. Bunu denemek mousa zarar verir mi?

Bende bu kadar sorun yok fakat küçük bir oynama söz konusu, oyun oynarken sol click parmağımı çok rahatsız ettiği için ürün değişimi istedim. İki gün sonrasında mesajımı editler veya yeni bir mesaj yazarım.

EDIT: Sanırsam Viper ve Viper Ultimate modellerinde kronik sıkıntılar varmış fakat Viper Mini ile bu sorunların çoğu çözülmüş deniliyor. Razer Firmware Update ile Viper Mini'nin LOD sorununu çözmeye çalışıyor, geçici bir çözüm olarak mouse'un alt kısmına bant yapıştırabilirsin. Sanırım Razer sorunlu ürünlerde değişim yapıyormuş, Razer Türkiye distribütörü hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleme:
Bende bu kadar sorun yok fakat küçük bir oynama söz konusu, oyun oynarken sol Click parmağımı çok rahatsız ettiği için ürün değişimi istedim. İki gün sonrasında mesajımı editler veya yeni bir mesaj yazarım.

Edıt: Sanırsam Viper ve Viper Ultimate modellerinde kronik sıkıntılar varmış fakat Viper Mini ile bu sorunların çoğu çözülmüş deniliyor. Razer Firmware Update ile Viper Mini'nin lod sorununu çözmeye çalışıyor, geçici bir çözüm olarak farenin alt kısmına bant yapıştırabilirsin. Sanırım Razer sorunlu ürünlerde değişim yapıyormuş, Razer Türkiye distribütörü hakkında bir bilgim yok.

Ne yaptınız hocam, sonuç ne oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı