Razer Viper Mini mi, DeathAdder V2 mi?

Aynen hocam onu önceden görmüştüm.

Bende zaten bir Valorant oynuyorum onda da kötüyüm zaten ondan benim için de pek sıkıntı değil.

Ona bir şey diyemem.😀

Ama buna derim: Direkt olarak avucumun içi terliyor. Ama pek de sıkıntı değil benim için.
Işığın parlaklığını kısmayı deneyebilirsiniz hocam.

Işığın parlaklığını kısmayı deneyebilirsiniz hocam.

Yazdığım gibi sıkıntı yok benim için şu anlık. Ama ileride yaz ayları falan illaki dediğinizi deneme ihtiyacım olur diye düşünüyorum, teşekkürler öneriniz için.
Vallahi hocam grip tapeleri bir türlü takamadım. Yarın gündüz gözüyle bir deneyeyim. 😀

Son düzenleme:
Yazdığım gibi sıkıntı yok benim için şu anlık. Ama ileride yaz ayları falan illaki dediğinizi deneme ihtiyacım olur diye düşünüyorum, teşekkürler öneriniz için.
Vallahi hocam grip tapeleri bir türlü takamadım. Yarın gündüz gözüyle bir deneyeyim. 😀
Evet ışık altında güzelce takmak lazım :)

Eskisini iade etmeyi planlayaraktan Razer Basilisk V2 aldım. Eski fareyi iade verdim kabul olmadı. Artık mecburen yedek olarak kalacak.

Benim iadem kabul oldu hocam İtopya'dan 450 TL'ye almıştım şimdi 250 TL'ye aldığımı kullanıyorum.

Senin adını hatırlıyorum hocam konuda cevap vermiştik birbirimize. Benim de yeniden satışa uygun olmaması sebebi gösterilerek red yedi. Şu anda ne oldu peki? Pazar günü 299 TL'ye Molucule PC üzerinden Razer Basilisk V2 aldım ve salı günü elime ulaştı, Razer DeathAdder V2 Mini'yi pazartesi kargolayıp çarşamba günü red yedi. Ben bu 1 günlük süre zarfında kutuyu açmadım hatta 2 gün bekleyip açtım. Eskisi yedek olacak ama öylesine duracağını düşünüyorum. Sonuç itibari ile memnunum hocam sıkıntı yok. Scroll tuşuna aşık oldum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı