Razer Viper Mini scroll zıt yönde hareket ediyor

Hocam tekerleğin içine her yönüne sertçe üfleyin 1-2 günlük çözüm sunar. Sorun yeniden olduğunda bir daha üfleyin ben öyle çözüyorum.
O tarz çözümler artık yetti hocam. Gamepower Saber RGB kullanıyordum. D tuşu kronik şekilde basmıyordu. Her bozulduğunda sprey sıkıyordum artık spreyi sıktıktan sonra 2 gün bile dayanmamaya başlayınca ucuz fiyattan sattım.
1 ay önce de Blackwidow V3 TKL geçtim. Bedavaya falan geldi, genel anlamda memnunum ama tek sorunu var o da yazılımsal. Abi klavye FPS profiliyle masaüstü profili arasında sık geçiş yapınca aydınlatma takılıyor. FN tuşları alt windows falan hiçbiri çalışmıyor. Bazen bastığım tuşlar 10 20 saniye sonra yansıyor oyuna vs.
Bu tarz yazılımsal olaylar hariç güzel klavye.

Mouse konusunda da fatura vs. her şey var. Pazartesi günü Arena ile görüşüp göndereceğim. O sırada eski mouse'umu kullanırım.

Viper Mini bu sorundan dolayı köşede duruyor, sanırım garantisi de bitti. Tam tarif ettiğiniz gibi. Çözümlere baktım ancak kayda değer bir şey yok.

O tarz çözümler artık yetti hocam. Gamepower Saber RGB kullanıyordum. D tuşu kronik şekilde basmıyordu. Her bozulduğunda sprey sıkıyordum artık spreyi sıktıktan sonra 2 gün bile dayanmamaya başlayınca ucuz fiyattan sattım.
1 ay önce de Blackwidow V3 TKL geçtim. Bedavaya falan geldi, genel anlamda memnunum ama tek sorunu var o da yazılımsal. Abi klavye FPS profiliyle masaüstü profili arasında sık geçiş yapınca aydınlatma takılıyor. FN tuşları alt windows falan hiçbiri çalışmıyor. Bazen bastığım tuşlar 10 20 saniye sonra yansıyor oyuna vs.
Bu tarz yazılımsal olaylar hariç güzel klavye.

Mouse konusunda da fatura vs. her şey var. Pazartesi günü Arena ile görüşüp göndereceğim. O sırada eski mouse'umu kullanırım.
Ben reddit kullanırken bu sorundan biraz tilt oluyorum ama onun dışında bu fiyata en iyi f/p oyuncu faresi bence.

Arena ise yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Bugün gönderdim. Bakalım dönüşleri ne olacak.
Screenshot_45.png

Arıza açıklamasını bu şekilde yazmışlar :D
Viper Mini bu sorundan dolayı köşede duruyor, sanırım garantisi de bitti. Tam tarif ettiğiniz gibi. Çözümlere baktım ancak kayda değer bir şey yok.
Garantiye göndermediniz mi?

Bir şey demek istiyorum ama yorumsuz kalmak daha çok içimden geliyor.
Seroll ve mause :D
Ürüne bugün dönüş oldu. Arena gerçekten daha önce ADATA SSD'm ile yaşadığım iade sorununda ne kadar memnun ettiyse bir o kadar memnun etmiş oldu. Mouse iadesine karar verildi. Ancak sitede belirgin bir ibare vs. yok. Yarın arayıp ne yapmam gerektiğini soracağım. Biliyorsanız sizden de alabilirim cevabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı