Razer Viper Mini V2 vs Razer DeathAdder V2 Mini

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Sizce hangisi arkadaşlar? Sensör olarak tutuş falan her konuda optiklik falan hepsini katarak hangisi ama ben bazı sitelerden baktım Viper Mini daha çok beğenmiş ama DeathAdder daha uzun ömürlü daha performanslı gibi gördüm sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper Mini daha cok begeniliyor, gecikme degerinde de en dusuk mouselarda top 5'e giriyor olmasi lazim. Grip tape lazim degilse Viper Mini alin derim.

Sizce hangisi arkadaşlar? Sensör olarak tutuş falan her konuda optiklik falan hepsini katarak hangisi ama ben bazı sitelerden baktım Viper Mini daha çok beğenmiş ama DeathAdder daha uzun ömürlü daha performanslı gibi gördüm sizce hangisi?
Viper Mini'yi deneyimleme şansım oldu ve skatezlerini beğenmedim. Tuhaf bir şekilde sürtünüyor mouse. Ama şekil ve fiyat açısından rakipsizdir, Deathadder serisi daha gelişigüzel oyunlar oynuyorsanız ergonomi açısından daha iyidir. İki fare de üzmeyecektir yani, ama FPS oyunları oynuyorsanız Viper ile daha iyi nişan alırsınız.

@the doppler effect ben deatheadder v2 düsünüyorum ama fps oyunları oynuyorum fps oyunlarında neden viper miniyi düşünüyorsun bide forumda viper minisi yada deathadder v2 mini si olan varmı

@the doppler effect ben deatheadder v2 düsünüyorum ama fps oyunları oynuyorum fps oyunlarında neden viper miniyi düşünüyorsun bide forumda viper minisi yada deathadder v2 mini si olan varmı
Ben Deathadder V2 kullanıyorum ve ergonomi açısından çok iyi bir fare olsa da simetrik olmadığı için profesyonel arenadaki oyuncuların kullandığı claw grip, fingertip grip gibi tutuşları bu farede yapmak çok zor. Ancak yıllardır kullanan insanlar yapabilir.
Viper Mini ise gerek hafifliği, gerek şekliyle profesyonel oyuncuların kullandığı Logitech G Pro Superlight gibi simetrik ve hafif farelere çok benziyor.

@Shuriken haklısınız hocam, gerçekten de iki fare birbirine hiç benzemiyor, ilgili bölümü düzenledim.

Son düzenleme:
Ben Deathadder V2 kullanıyorum ve ergonomi açısından çok iyi bir fare olsa da simetrik olmadığı için profesyonel arenadaki oyuncuların kullandığı claw grip, fingertip grip gibi tutuşları bu farede yapmak çok zor. Ancak yıllardır kullanan insanlar yapabilir.
Viper Mini ise gerek hafifliği, gerek şekliyle profesyonel oyuncuların kullandıkları Logitech G Pro Superlight, Zowie EC-2 gibi farelere çok benziyor.

Viper Mini nasil ec-2 ye benziyor yahu? Biri ergo biri symmetric.

Geri
Yukarı