Razer Viper Mini vs ASUS ROG Keris

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Razer Viper Mini kullanıyorum ve ROG Keris siparişi verdim. Sizce mantıklı bir hareket mi? Benim Viper Mini güzel bir fareydi fakat scroll tuşuna normal tıklayınca bazen algılamıyordu, hafif baskı yapmam gerekiyordu.

Zaten sipariş vermişsin neyi soruyorsun? Sırf "biraz" baskı uygulamamak için başka bir mouse almak bence saçma

İşte diyorum ya mantıklı bir hareket mi diye? İade etme şansım hala var.

Bunun hakkında çok konu açtığınızı fark ettim, o yüzden sorularınıza genel olarak bir cevap vereceğim;
ROG Keris Viper Mini modelinden daha iyidir, ROG Keris'in değiştirilebilir çıkar-tak mantığı switchleri sayesinde switchleriniz bozulsa bile internetten yenisini temin edip hiçbir işlem uygulamadan sadece çıkar-tak yaparak kendiniz değiştirebilirsiniz. Kablosu Viper Mini modeline göre daha esnek, bu da sizlere oyun içi avantaj sağlar. Skatez konusunda iki modelin skatezleri oldukça iyi, arada bir fark hissedemezsiniz. Sensör olarak Viper Mini 3359 sensör içerirken ROG Keris modeli 3389 sensörü içermektedir. IPS ve G (hızlanma) değerlerine bakacak olursak, ROG Keris bu konuda daha üstün.
Kısacası; fiyatına da bakacak olursak ROG Keris yarışı birincilikle bitiriyor.

Bunun hakkında çok konu açtığınızı fark ettim, o yüzden sorularınıza genel olarak bir cevap vereceğim;
ROG Keris Viper Mini modelinden daha iyidir, ROG Keris'in değiştirilebilir çıkar-tak mantığı Switch'leri sayesinde switchleriniz bozulsa bile internetten yenisini temin edip hiçbir işlem uygulamadan sadece çıkar-tak yaparak kendiniz değiştirebilirsiniz. Kablosu Viper Mini modeline göre daha esnek, bu da sizlere oyun içi avantaj sağlar. Skatez konusunda iki modelin skatezleri oldukça iyi, arada bir fark hissedemezsiniz. Sensör olarak Viper Mini 3359 sensör içerirken ROG Keris modeli 3389 sensörü içermektedir. IPS ve G (hızlanma) değerlerine bakacak olursak, ROG Keris bu konuda daha üstün.
Kısacası; fiyatına da bakacak olursak ROG Keris yarışı birincilikle bitiriyor.

Evet güzel bir yorum ile beni aydınlattın teşekkür ederim. Viper Mini'yi de 590 TL'den ikinci el ilana verdim.

Geri
Yukarı