Razer Viper Mini vs Corsair Katar Pro XT

Hocam sizi çok bunalttım farkındayım ama son bir soru daha sormak istiyorum :D bu tarz ama çok daha kaliteli yani kalitesini kullanırken dahi anlayacağım bir mouse daha var mıdır? Fiyat önemli değil sadece "şu Mouse'a geçsen çok iyi hissedersin" diyebileceğiniz bir mouse var mı?

Bu sorunun bence tek cevabı vardır. Oda Zowie'dir. EC2byi uzun süre kullanma fırsatı buldum ve onun hissiyatının normal bir fare gibi olmadığını anladım o yüzden bu soruya bildiğim için Zowie EC2 derim

Bu sorunun bence tek cevabı vardır. Oda Zowie'dir. EC2byi uzun süre kullanma fırsatı buldum ve onun hissiyatının normal bir fare gibi olmadığını anladım o yüzden bu soruya bildiğim için Zowie EC2 derim
yemin olsun dolapta kapalı kutu fk1+ duruyor ama kocaman olduğu için kullanamıyorum :(

Yemin olsun dolapta kapalı kutu FK1+ duruyor ama kocaman olduğu için kullanamıyorum :(

Fk serisini hiç kullanmadım ama Zowie serisinin teoride en iyi serisi ec serisidir çünkü Zowie'de ergonomik olan seri EC serisidir.
söyle gösterebilirim
xdxd.png

İşte cahillikten aldık zamanında :(

Bence cahillik değil hata olmuş olabilir ama tekrar satıp EC2 veya 1 alabilirsiniz. Zowie farelerinin alıcıları özelliklerini genelde düzgün ayrıntılı bir şekilde yazıp 2. elden ortalama bir fiyata satıp yeni bir fare için ciddi bir gelir koyabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir :D

Bence cahillik değil hata olmuş olabilir ama tekrar satıp EC2 veya 1 alabilirsiniz. Zowie farelerinin alıcıları özelliklerini genelde düzgün ayrıntılı bir şekilde yazıp 2. elden ortalama bir fiyata satıp yeni bir fare için ciddi bir gelir koyabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir :D
:D :D teşekkürler tavsiye için, şimdi bu caaaanım XT ile Razer arasında performans farkı yoktur değil mi hocam tercihi ona göre yapacağım.

:D :D teşekkürler tavsiye için, şimdi bu caaaanım XT ile Razer arasında performans farkı yoktur değil mi hocam tercihi ona göre yapacağım.

Ben Razer Viper mini kullanıyorum memnunum XT'yi kullanmadim ama sensörler arasında daglar kadar fark yok tamamen sizin tercihiniz gosterdigim şekilde elinizi ölcün ve ona gore kararinizi verin derim.

TypeCPIIPSAccel
PMW 3389Optical1600040050g
PMW 3359Optical850030035g
2K-4K monitörler için Corsair'in fare çok daha iyi ivmelenmeside daha iyi ama Viper mini çok hafif ve gerçekten çok daha iyi tepki verebiliyorsunuz kullanıcısı olarak diyorum.

Hocam selamlar, ben de İtopya'daki indirimden Razer mini aldım. Ama aklım da bir yandan Katar Pro XT'de kalmadı değil. Dizayn olarak razer ağır bastı biraz. Aslında ilk isteğim Legion M500'dü ama tipi 20lerin a4 ofis mouselarına benzediği için vazgeçtim :D Yoksa 3389 sensör vardı.

Bu sensör üzer mi beni ?
Prof bir oyuncu değilim ama mouse'un problemini hissedebiliyorum oyunlarda, şimdiki mouseum da normal bir kablosuz logitech m560 1000dpi sensör hatta düz hattı bile takip edemez bir optik sensörü var. Lazer x750F'den sonra acayip garipsemiştim. Yüzeydeki tırtıkları falan okuyor bir çizgi çizince photoshopda tırtık tırtık çiziyor. 750f lazer'i kalem gibi kullanırdım vallahi :D Ama bozulunca mecbur kablosuz diye buna geçtim uzun süre de kullandım. Ama değiştirmek istiyorum, kampanyayı görünce de mini siparişi verdim hediye olarak da XL 70x30cm mouse pad vardı yanında 249 liraya.

Monitörüm de 2K 16:10 16" Legion 5 Pro laptop monitörü. 2k 4k 'da farkı hissedersiniz dediniz diye yazdım. Acaba 16" için de aynı şey geçerli mi sizce ? Yoksa daha büyük ya da çiftli monitör kurulumlarını mı kastettiniz ?

Razer Viper Mini hafifliği iyi sensörü 3359 sensörü var corsshairin sensörü çok çok daha iyi fiyatı da uygun aslında ama siz bilirsiniz ben Viper Mini kullanıyorum ve fena değil. Ama gene de karar sizin.

Hocam 300 IPS 35G fazlasıyla yeterli. Corsair'in sensörünün daha iyi olmasının bir önemi yok bence. Sensör yeterli ise karşılaştırmaya diğer özellikler girer. Diğer çoğu özellikte Razer daha iyi. Switch'leri, kablosu, skatezleri ve RGB'leri. Ayrıca Razer'ın çok asil bir duruşu var.

Geri
Yukarı