Razer Viper Mini vs Corsair Katar Pro XT

Evet pençe şeklinde kullanıyorum dediğim gibi Corsair elime oturan memnun olduğum bir mouse idi sadece Razer'a geçme gibi bir heves oluştu içimde Corsair ile arasında çok fark var mıdır yapı olarak? Corsair elime uyuyorsa Razer'da uyar mı merak ediyorum.

İsterseniz bilgi verebilirim. Eliniz uygunmu değil mi?

hocam şöyle söyleyim o zaman Corsair'den memnunum ve elime oturuyor açıkcası, razer ile arasında yapı olarak çok fark var mı? yani corsair elime oturuyorsa razer'da aynı şekilde uyum sağlar mı yoksa yapı olarak çok mu değişikler.
Viper Mini 2,5 mm daha uzun. Genişlik olarak ise Katar Pro XT'den 10,7 mm daha dar. Ona göre seçimini yapabilirsin. Elinin genişliği büyükse rahatsız edebilir.

Sensörler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler ve daha fazla sensör karşılaştırmak isteyen arkadaşlarımız varsa bu siteye göz atabilirler;

Viper Mini 2,5 mm daha uzun. Genişlik olarak ise Katar Pro XT'den 10,7 mm daha dar. Ona göre seçimini yapabilirsin. Elinin genişliği büyükse rahatsız edebilir.
corsair şuan daha ucuz e daha iyi de sensörü var ben o zaman bildiğimden şaşmayayım hocam en iyisi

Şimdi söyle anlatalım öncelikle bir farenin sizin elinize uyup uymadığını anlamak için elinizi enlemesine ve diklemesine ölçmeniz gereklidir.

El fotosu.png

Elinizi ölçtükten sonra o rakamları kaydedin ve sonrasında sonraki fotoğraftaki tabloya göre hangi beden olduğunu bulun bulduktan sonra farenin genişliğini öğrendikten sonra kıyaslama yapabilirsiniz.
sz.png

bulduktan sonra farenin genişliğini öğrendikten sonra kıyaslama yapabilirsiniz.
Razer Viper mini S ve M sınıfına girmektedir.

Kaynak: Discover the Right Mouse For you | Razer
L farelere örnek verebilirim Zowie EC1 serisi l farelerden birisidir
M fareler olarak da Zowie'nin EC2 serisi Viper, Viper mini gibi fareler örnek gösterilebilir.
S serisine ise Logitech'in G300s örnek gösterilebilir.

Şimdi söyle anlatalım öncelikle bir farenin sizin elinize uyup uymadığını anlamak için elinizi enlemesine ve diklemesine ölçmeniz gereklidir.

Eki Görüntüle 1010778

Elinizi ölçtükten sonra o rakamları kaydedin ve sonrasında sonraki fotoğraftaki tabloya göre hangi beden olduğunu bulun bulduktan sonra farenin genişliğini öğrendikten sonra kıyaslama yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1010781
bulduktan sonra farenin genişliğini öğrendikten sonra kıyaslama yapabilirsiniz.
Razer Viper mini S ve M sınıfına girmektedir.

Kaynak: Discover the Right Mouse For you | Razer
hocam size şöyle söylemeye çalışıyorum, corsair katar pro xt elime tam oturan uyum sağlayan okey olduğum bir mouse aslında gayet memnunum dediğim gibi daha dün XT kullanıyordum ve ani bir öfke ile parçaladım, şimdi tekrar XT sipariş edebilirim ama Razer viper ile arasında çok fark var mıdır? yani XT elime tam oluyor uyum sağlıyor aynı şekilde Razer'da uyum sağlar mı demek istedim.
İtopya da aynı fiyat ile var şuan, çok teşekkür ederim zahmetiniz için

Hocam size şöyle söylemeye çalışıyorum, Corsair Katar Pro XT elime tam oturan uyum sağlayan okey olduğum bir mouse aslında gayet memnunum dediğim gibi daha dün XT kullanıyordum ve ani bir öfke ile parçaladım, şimdi tekrar XT sipariş edebilirim ama Razer Viper ile arasında çok fark var mıdır? Yani XT elime tam oluyor uyum sağlıyor aynı şekilde Razer'da uyum sağlar mı demek istedim.

İtopya da aynı fiyat ile var şu an, çok teşekkür ederim zahmetiniz için.

Cevap şu: Razer Viper mini elinize oturucaktır ama istediğiniz deneyimi vermeyebilir. XT'den zaten memnunsanız değiştirmemenizi tavsiye ederim.

Cevap şu: Razer Viper mini elinize oturucaktır ama istediğiniz deneyimi vermeyebilir. XT'den zaten memnunsanız değiştirmemenizi tavsiye ederim.
hocam sizi çok bunalttım farkındayım ama son bir soru daha sormak istiyorum :D bu tarz ama çok daha kaliteli yani kalitesini kullanırken dahi anlayacağım bir mouse daha var mıdır? fiyat önemli değil sadece ''şu mouse'a geçsen çok iyi hissedersin'' diyebileceğiniz bir mouse var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı