Razer Viper Mini vs Razer Deathadder Essential

Daha kötüye gitmişi onun için söylemedim. Bunu derken linklediğim konuya bir baksaydınız keşke. LOD sorunu hissettirmiyor bile ama fazla kafaya takanlar var, bu yüzden rahatsız olabilirsiniz dedim. Daha kötüye gitmiş derken firmware update, siyah bant çözümlerini deneyen arkadaşlardan bahsettim.
Dediğini anladım hocam zaten attığın siteye de öncesinde baktım. Bu sorunu yaşamayabilirim fakat ben yaşama ihtimalimi göz önünde bulundurarak Mini'yi almaktan vazgeçtim yani neden bu kadar sorun oldu bu iş onu anlamadım.

Dediğini anladım hocam zaten attığın siteye de öncesinde baktım. Bu sorunu yaşamayabilirim fakat ben yaşama ihtimalimi göz önünde bulundurarak Mini'yi almaktan vazgeçtim yani neden bu kadar sorun oldu bu iş onu anlamadım.
Hocam sorun viper mini almamanız değil viper mini yerine deathadder essential tercih etmeniz. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi olur yani bu.

Hocam sorun viper mini almamanız değil viper mini yerine deathadder essential tercih etmeniz. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi olur yani bu.
Evet hocam onda haklısın ama arkadaşım bana tavsiye ettiği için tercihlerim arasına onu da koymak istedim. Eğer kaliteliyse, sorunsuzsa alınabilir bence. Snopy marka fare değil sonuçta.

Evet hocam onda haklısın ama arkadaşım bana tavsiye ettiği için tercihlerim arasına onu da koymak istedim. Eğer kaliteliyse, sorunsuzsa alınabilir bence. Snopy marka fare değil sonuçta.
Neyse arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Bir sıkıntıyla uğraşmazsınız. Core'un hak ettiği maksimum fiyat odur zaten. Haste'den çok daha kötü. Sensörleri karşılaştırırsak Haste PAW3335 400IPS 40G sensör kullanırken Core PAW3327 220IPS 30G sensör kullanıyor. Ayrıca ağır bir mouse, switchleri berbat, skatezleri de kötü. Tercih edilmemeli. Elinize uyuyorsa bütçede en iyi tercih Haste, kafanızı karıştırmayın.
Hocam v2 mini ya da HyperX Haste alıcam büyük ihtimal. Haste almak geçiyor içimden ama click latency’si yüksek mini’ye göre. Ne yapmalıyım sence?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı