Razer Viper Ultimate alınır mı?

Gamer_9

Yoctopat
Bu mouse ile ilgileniyorum ama kablosuz ürünleri pek tercih etmedim şimdiye kadar. Biraz araştırdım ve karşıma olumsuz konular çıktı. Gidip kablolu bir ürün mü alsam acaba? Bu mouse hakkında açılan konular yorumunuz nedir?
Anladığım kadarıyla çıkan kabloyla şarj edeceğiz orada sıkıntı yok ama aşağıdaki konular ilginç.

@Godsume Hocam son durum nedir?

Razer ürünlerinin neden bu kadar pahalı olduğuna bir türlü anlam veremiyorum. Wireless mouse olarak bu fiyat skalasında benzer Logitech G PRO X önerebilirim.

V2 Pro alınır. Viper Ultimate almayın. Bana kalırsa Endgame XM2we alırsanız fiyatına göre ne iyisi olur ya da Pulsar X2.

Razer ürünlerinin neden bu kadar pahalı olduğuna bir türlü anlam veremiyorum. Wireless mouse olarak bu fiyat skalasında benzer Logitech G PRO X önerebilirim.
Düz G Pro'da sıkça rastlanan double click sorunu var. Superlight'da yok o da Viper V2 Pro ile aynı fiyat zaten.

V2 Pro alınır. Viper Ultimate almayın. Bana kalırsa Endgame XM2we alırsanız fiyatına göre ne iyisi olur ya da Pulsar X2.
Pulsar o fiyattan alınmamalı. Fiyatı çok fazla, ve hak etmiyor.

Düz G Pro'da sıkça rastlanan double click sorunu var. Superlight'da yok o da Viper V2 Pro ile aynı fiyat zaten.
Superlight yazmayı unutmuşum hocam bahsettiğim mouse Superlight modeliydi zaten teşekkürler uyarı için

G PRO X zaten Superlight. G Pro düz modeli ağır modifiye ile güzel sadece.

Geri
Yukarı