Elektronik Razer Viper Ultimate + Dock 2.407 TL

Dock bir sure sonra sarj etmemeye basliyor haberiniz olsun. Bende vardi bu modelden.

Bundan sonra Basilisk Ultimate aldim. Onda da bu docktan vardi. Bir sure sonra mousenin oturdugu yer temassizlik yapmaya basliyor.

@Eternal Rest.

Dock bir sure sonra şarj etmemeye basliyor haberiniz olsun. Bende vardi bu modelden.

Bundan sonra Basilisk Ultimate aldim. Onda da bu docktan vardi. Bir sure sonra farenin oturdugu yer temassizlik yapmaya basliyor.

Bunun sebebinin toz toplaması oldugunu söylemişlerdi üfleyince ya da silince düzeliyordu.

@MisafirTerliği34 ithalatçı Amazon perakende ama üründe bir sorun olursa Amazon çok uğraştırır mı?

Son düzenleme:
Dock bir sure sonra sarj etmemeye basliyor haberiniz olsun. Bende vardi bu modelden.

Bundan sonra Basilisk Ultimate aldim. Onda da bu docktan vardi. Bir sure sonra mousenin oturdugu yer temassizlik yapmaya basliyor.
klasik dock problemi bir kaç aylık ömürleri var genelde dockların sonra bozulmaya başlıyor kronik sorunlu

Türkiye'deki satıcısı düzgün olsaydı şimdiye çoktan bir xm2we sahibi olmuştum. Fakat maalesef...
endgame sağlamlığı çok üst düzey pek bozulacağını zannetmiyorum connectten ürün alıyorsanız garantisiz olduğunu düşünerek alıyorsunuz.

Klasik dock problemi birkaç aylık ömürleri var genelde dockların sonra bozulmaya başlıyor kronik sorunlu.

Endgame sağlamlığı çok üst düzey pek bozulacağını zannetmiyorum connectten ürün alıyorsanız garantisiz olduğunu düşünerek alıyorsunuz.

Eski videolara baktığımda mouse kısmının pinleri değiştirilmiş bence sorun çıkmaz gibi ama hayırlısı.

Geri
Yukarı