Razer Viper Ultimate mouse için skatez önerisi

Konuyu tekrar yükseltiyorum ama hocam Viper V2 Pro için almam gerekiyor şu anda fakat sensör skatezi bulunmamaktadır diyor. Yanlış anlamıyorsam ortasındaki skatezden bahsediyor. Hiçbir yerde de bulamadım. Sensör skatezini nereden bulabilirim?

Ben uğraşmamak için Wraith'ten aldım sensör skatezi stok olarak duruyor çıkarmadım zaten ilk model Razer Viper Ultimate'in skatezleri kısa olduğu için Wraith modeline göre mouse pade değdiğini bile sanmam. Size sensör skatezli olarak yurt dışından alın derim, AliExpress'ten Tiger'a bakabilirsiniz ben kullanmadım ama herkes bilir yorumlarına bakabilirsiniz.

Ben uğraşmamak için Wraith'ten aldım sensör skatezi stok olarak duruyor çıkarmadım zaten ilk model Razer Viper Ultimate'in skatezleri kısa olduğu için Wraith modeline göre mouse pade değdiğini bile sanmam. Size sensör skatezli olarak yurt dışından alın derim, AliExpress'ten Tiger'a bakabilirsiniz ben kullanmadım ama herkes bilir yorumlarına bakabilirsiniz.
Merhaba bende razer viper ultimate mousem için skatez almak istiyorum da wraith skatezden memnun musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı