Razer Viper Ultimate skatezleri Wraith Hoverpad V2 ile değiştirmeli mi?

Maeres

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, Razer Viper Ultimate faremin mousepadde kayarken ses cıkardıgını ve düzgün kaymadığını hissediyorum ve bu yüzden Wraith skatez almayı düşünüyorum. Erkek arkadaşımın faresi Razer Viper V2 Pro ve mousepadde kusursuz şekilde kayıyor herhangi bir ses çıkmıyor kayarken :( FPS oyunu oynadığım için çok rahatsız etti bu durum beni. Wraith skatez mi almalıyım yoksa stok skatezlerim daha mı iyi? His olarak şu anki skatezimin düzgün kaymadığına eminim.

Merhaba, Razer Viper Ultimate faremin mousepadde kayarken ses cıkardıgını ve düzgün kaymadığını hissediyorum ve bu yüzden Wraith skatez almayı düşünüyorum. Erkek arkadaşımın faresi Razer Viper V2 Pro ve mousepadde kusursuz şekilde kayıyor herhangi bir ses çıkmıyor kayarken :( FPS oyunu oynadığım için çok rahatsız etti bu durum beni. Wraith skatez mi almalıyım yoksa stok skatezlerim daha mı iyi? His olarak şu anki skatezimin düzgün kaymadığına eminim.

Değiştirilir. X-ray pad Obsidian universal dot skatezler bitmeden alsaydınız daha iyi olurdu.

Dediğiniz Wraith de mi vardı? Şu an baktıgımda X-ray de var ama ürün 7 dolar ve getirme ücreti 42 dolar :/

Evet Wraith'de vardı bende kaçırdım hem de 300 TL'ye.

Dediğiniz Wraith de mi vardı? Şu an baktıgımda X-ray de var ama ürün 7 dolar ve getirme ücreti 42 dolar :/

Daha geleceğini de sanmam gelsede pahalı olur benim mouse modelimin stoku bitmemiş alacağım aslında sizde Viper V2 Pro alıp Ultimate'e takabilirsiniz ama biraz uyumsuz olur.

Daha geleceğini de sanmam gelsede pahalı olur benim mouse modelimin stoku bitmemiş alacağım aslında sizde Viper V2 Pro alıp Ultimate'e takabilirsiniz ama biraz uyumsuz olur.

Değiştirilir. X-ray pad Obsidian universal dot skatezler bitmeden alsaydınız daha iyi olurdu.
bide universal dotlar her mouseye uyuyor mu gercekten? baktıgımda benim mouse modelim için obsidian olandan yoktu malesef eğer tekrar yenileyecek olursam ona göre stok da yenilenmiş olursa obsidian alırım

Bir de universal dotlar her fareye uyuyor mu gercekten? Baktıgımda benim mouse modelim için Obsidian olandan yoktu maalesef eğer tekrar yenileyecek olursam ona göre stok da yenilenmiş olursa Obsidian alırım.

Evet uyuyor ayrıca 3-4 kere kullanımlık çıkıyor atıyorum 2 tane üste 2 tane alta takıyorsunuz bu videodan izleyip bilgi edinebilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

teşekkürler hoverpad v2 olan ilk versiyonuna göre daha iyi kayıyor diye gördüm severim büyük ihtimalle sevmezsem de bidahakine obsidian olana bakarım artık <3

Geri
Yukarı