Razer Viper Ultimate vs Logitech G PRO Wireless

Bütçe
1000-1100 TL

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu iki mouse arasında kaldım şu an piyasa fiyatları yüksek lakin indirim zamanı 1000-1100 civarını düştüğüne daha önce şahit oldum.
Önceliğim ikisinden birinin bütçe fiyatlarına düşmesi tabii ki ama sizce hangisi daha iyi?
Genellikle FPS oyunu oynarım, kablolu mouse istemiyorum, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer kablosuz mouse konusunda kendinden emin bayağı , razer synapse uygulamasından gerekli ayarlarıda yapabiliyorsun logitech kullanmadım Razer Deathadder v2 pro var bende kablosuz sorunsuz kullanıyorum sarjıda baya uzun gidiyor.

Logitech G PRO X Superlight olmayacaksa, Viper Ultimate tercih ederim şahsen. Superlight 1.000TL'ye inerse hiç düşünme. Ama inmez. Düz G PRO tercih etmem. Bazı problemleri olduğu da söyleniyordu. Sorunsuz kullananlar da vardır. Bir arkadaş kusuru olmadığını söylemiş zaten.

Logitech G PRO X Superlight olmayacaksa, Viper Ultimate tercih ederim şahsen. Superlight 1.000TL'ye inerse hiç düşünme. Ama inmez. Düz G PRO tercih etmem. Bazı problemleri olduğu da söyleniyordu. Sorunsuz kullananlar da vardır. Bir arkadaş kusuru olmadığını söylemiş zaten.
Superlight o fiyatlara düşmez, düşerse bile hafiflik harici düz G Pro'dan daha iyi bir yanı olduğunu düşünmüyorum ama dediğin gibi Razer indirime girerse benim için daha iyi olur.

Bu arada g Pro x almama sebebim çok hafif olmasıydı. Ağırlık olarak G pro benim için idealdi. Ekstra sorun olursa g pro ile ilgili cevaplamaya çalışırım. Tabiki herhangi bir markanın reklamını yapmıyorum 😂😂 sadece çok memnunum

Bu arada g Pro x almama sebebim çok hafif olmasıydı. Ağırlık olarak G pro benim için idealdi. Ekstra sorun olursa g pro ile ilgili cevaplamaya çalışırım. Tabiki herhangi bir markanın reklamını yapmıyorum 😂😂 sadece çok memnunum
Tamamdır teşekürler.

Geri
Yukarı