Rc drift aracı önerisi

Do6uk4n

Hectopat
Yer
Nazilli
Daha fazla  
Meslek
Counter Terrorist
Merhabalar, yaşım 12 ve drifte karşı ilgim var. Bir rc drift aracı almak istiyorum ve Max 700 TL olacak böyle profesyonel şekilde tüm parçalar teker teker toplanarak falan değil alacağım hazır. Direk oynayabilicem, bana bir öneri verir misiniz? Aşağıdaki videodaki araçlar gibi bir şey olmasını istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz bugun 8 kisi toplam 16 tane Wltoys k989 + aluminyum set siparisi verdik. Herkes benim kullandigimi gorunce siparis vermeye basladi bir anda, ben de bir tane daha olsun diye aldim.

Dediğim gibi parça parça değil bu rc arabların içi hakkında pek bir bilgim yok alacağım ve oynayacağım hazır olacak.

Biz bugun 8 kisi toplam 16 tane Wltoys k989 + aluminyum set siparisi verdik. Herkes benim kullandigimi gorunce siparis vermeye basladi bir anda, ben de bir tane daha olsun diye aldim.
İlandaki araç çok küçük. Tabi sizin için yeterli ise bilemem.
Öncelikle iş sadece aracı almakla kalmıyor. Bu araçların pilleri lipo pildir. Pillerin şarj aletleri 200-300 TL civarındadır. Piller 150-200 TL civarındadır. Facebook da gruplar var. Oralara üye olmanı ve iyice araştırmanın tavsiye ederim. Aldığın araç Türkiyede tutulan ve parçası çok olan bir araç olsun. İleride parçası kırılır ise kaldırıp çöpe atma. Resmini koyduğum araç 1/10 ölçek, 39 cm. 1/28 in ne kadar küçük olduğunu sen anla artık.

Dosya Ekleri

• IMG_20210502_132810.jpg
    IMG_20210502_132810.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
İlandaki araç çok küçük. Tabii sizin için yeterli ise bilemem.
Öncelikle iş sadece aracı almakla kalmıyor. Bu araçların pilleri lipo pildir. Pillerin şarj aletleri 200-300 TL civarındadır. Piller 150-200 TL civarındadır. Facebook da gruplar var. Oralara üye olmanı ve iyice araştırmanın tavsiye ederim. Aldığın araç Türkiye'de tutulan ve parçası çok olan bir araç olsun. İleride parçası kırılır ise kaldırıp çöpe atma. Resmini koyduğum araç 1/10 ölçek, 39 cm. 1/28'in ne kadar küçük olduğunu sen anla artık.

Hocam şu an 2023'te RC araç toplamak mı mantıklı yoksa direk satın almak mı?

Geri
Yukarı