RC uçak yapımı için en kaliteli malzemeler nedir?

bruhy53

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir ara yeterince orta düzeyde, çok profesyonel olmayan normale yakın bir RC uçak yapmayı planlıyorum da bir türlü iyi bir şey bulamıyorum. Özellikle motorlar ve onların ESC'leri. Bir motor olarak bir şey buldum ESC dahil bir de batarya ve uzaktan kumanda kiti gerek onları bulamıyorum. Siz biliyorsanız söyler misiniz?

Motor:

Arkadaşlar ben bir ara yeterince orta düzeyde, çok profesyonel olmayan normale yakın bir RC uçak yapmayı planlıyorum da bir türlü iyi bir şey bulamıyorum. Özellikle motorlar ve onların ESC'leri. Bir motor olarak bir şey buldum ESC dahil bir de batarya ve uzaktan kumanda kiti gerek onları bulamıyorum. Siz biliyorsanız söyler misiniz?

Motor:

Aradığın tüm malzemelerin kalitelisini burada bulabilirsin.

Ayrıca
Direnc.net den bakabilirsin.

Aradığın tüm malzemelerin kalitelisini burada bulabilirsin.

Ayrıca.
Direnc.netden bakabilirsin.

Bu promodel sipariş için güvenli midir?

Peki teşekkürler.
İstanbuldaysan yeri kadıköy tepe nautilus'un karşısındaydı. (Taşınmadılarsa)
Bir süredir kadıköy tarafına geçmediğim için bilmiyorum. Sadece kaliteli markaların ürünlerini getirirler hatta hala devam ediyorsa RC Araç tamiri ve bakımı yapan teknikerleri bile var.

İstanbuldaysan yeri Kadıköy tepe Nautilus'un karşısındaydı. (taşınmadılarsa)
Bir süredir Kadıköy tarafına geçmediğim için bilmiyorum. Sadece kaliteli markaların ürünlerini getirirler hatta hala devam ediyorsa RC araç tamiri ve bakımı yapan teknikerleri bile var.

Yani elazığdayım bir sorun olur mu?

@@bruhy53 ne yaptın bir ilerleme oldu mu?
Maliyet ve yapım konularında bilgi verir misin?
2 yıldır bende RC uçak yapmak istiyorum ama kumanda/alıcı ve li-po pil maliyetlerinden bir türlü cesaret edemiyorum.

Geri
Yukarı