Oyun RDR 2 145.89 TL

Nedense Steam de var iken tekrar alasım geldi ya şu oyunu aşırı sevdim ben oynayıp bitirdiğim günden beri hiçbir oyundan zevk alamıyorum.

22 Aralıkta başlıyor.

Steam'de 300TL iken Rockstar'da 430 TL. Yani evet Steam'de 98, Rockstar'da 150 TL olması normal ve muhtemelen Kış indirimlerinde Steam'de yine 98 TL olacak. Yani buradan almayın. Rockstar ve Steam arasında fark var mı derseniz hiç bir fark yok.

22 Aralıkta başlıyor.

Steam'de 300TL iken Rockstar'da 430 TL. Yani evet Steam'de 98, Rockstar'da 150 TL olması normal ve muhtemelen Kış indirimlerinde Steam'de yine 98 TL olacak. Yani buradan almayın. Rockstar ve Steam arasında fark var mı derseniz hiç bir fark yok.
Pardon hocam karıştırmışım.

Buyrun, taze taze. Bayağı da var bitmesine. 32 Gün sanırsam.
Geç kaldınız sonbahar indirimlerinde 99 TL'ye düştü Steamde.

Buyurun, taze taze. Bayağı da var bitmesine. 32 gün sanırsam.

İnternette 720 Low ayarlada OC ile 30-35 FPS aldığımı gördüm (PC biraz çöp) bçyle bir şaheseri bu ayarlarda oynamak resmen ihanet olur herhalde hayatımda hiç oynamadım bir gün alacağım ama.

98 TL'ye aldım ve iade ettim. Herkesin aksine ben hiç sevemedim oyunu. İade gerçekleşmediyse hediye edebilirim isteyen arkadaşa.

Öyle olursa saçma olur. Bir yerde 150 diğer yerde 100.
İki farklı yerden aynı oyun indirime giremiyor mu yani. İndirim zamanlarında oyunların epic ve steam fiyatları hemen hemen aynı oluyor.

Geri
Yukarı