RDR 2 15-20FPS oynanır mı?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 514

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Çok oynamak istediğim bir oyun ktüüphanemde duruyor sizce 20FPS zevk verir mi? Alabildiğim Max FPS 30. biraz bu şekilde oynadım.

Yoksa hiç dokunmayıp ileride bilgisayarı yenileyince mi oynayayım?

Bence bilgsayarı yenileyip oyna, yakın zamanda yenileyebiliyorsan.
Eğer 3-4 yıl daha varsa oyna, ne olacak.

Çok oynamak istediğim bir oyun ktüüphanemde duruyor sizce 20FPS zevk verir mi? Alabildiğim Max FPS 30. biraz bu şekilde oynadım.

Hocam oyundan zevk alıp almayacağını kendiniz bilmelisiniz. Oyunu oynayın 30 dakika, sonra karar verin.

En düşük artı 20 FPS ise oynanmaz, aksine daha çok moralinizi bozar. Zaten oyunun dokuları ve kenar yumuşatması kötü, öyle daha da beter olur.

Oynanır tabii ki. Ama ne kadar zevk verir orası ayrı bir konu. Akıcılık bir oyun için bence kalite olarak daha önde geliyor benim için. RDR zaten detay fışkıran bir oyun.

Yani hocam oyun mükemmel bir oyun ama büyük bir hevesle başlayıp 20 FPS ile tadını alamayıp direk bırakabilirsiniz size önerim şu anlık kütüphanenizde dursun ileride sistem yenileyince oynarsınız bana göre en az 40 50 FPS oynanmalı.

Geri
Yukarı