RDR 2 180TL'ye alınır mı?

Şuan ikisini de almamanı öneririm. Ben yakında Ubisoft'un AC Ragnarok adlı Viking oyunu diye sızdırılan oyunu çıkaracağını düşünüyorum. Bu yüzden fiyatı düşecek
AC Odyssey kuponla 28 Tl'ye düşüyor.Bence bundan fazla düşmesi için bir 5 senesi var.
Kesinlikle almalısın arkadaşlar bakın abartmıyorum ben böyle bir oyun oynamadım sinema gibi adeta film gibi :) belki atlara olan düşkünlüğümden mi bilmem ama, her oyun severin bu oyunu alıp hikayesini kesinlikle oynamasını şiddetle tavsiye ediyorum. Odyssey'de oynadım ama bu oyun çok başka bir şey haberiniz olsun. Steam profilini de bırakıyorum ekran görüntülerine bakmanızı tavsiye ederim.
Steam Community :: Anarchy :: Screenshots
Dostum ben de sana katiliyorum RDR 2 hayatimda gördügüm en iyi oyun ve bir AC delisi olarak Odyssey,kalite olarak vs. her konuda RDR 2 den daha kötü bir oyun.Tabi kötü dedim ama Odyssey de iyi bir oyun.
Benim kafama takılan şey kuponu en doğru oyuna kullanmak.

Ac Odyssey kuponla 28 TL'ye düşüyor. Bence bundan fazla düşmesi için bir 5 senesi var.

Dostum ben de sana katiliyorum RDR 2 hayatimda gördügüm en iyi oyun ve bir ac delisi olarak Odyssey, kalite olarak vs. her konuda RDR 2'den daha kötü bir oyun. Tabi kötü dedim ama Odyssey'de iyi bir oyun.

O zaman al gitsin 28 TL Odyssey daha sonra gider RDR 2 alırsın. Hem o zamana kadar oyunda olan bazı sorunlar da düzelir :).

AC Odyssey kuponla 28 Tl'ye düşüyor.Bence bundan fazla düşmesi için bir 5 senesi var.

Dostum ben de sana katiliyorum RDR 2 hayatimda gördügüm en iyi oyun ve bir AC delisi olarak Odyssey,kalite olarak vs. her konuda RDR 2 den daha kötü bir oyun.Tabi kötü dedim ama Odyssey de iyi bir oyun.
Oyun değil, tam bir film. Hatta dizi diyebiliriz. Öyle bir hikayesi var ki. Senaryosu öyle güzel yazılmış ki.. Dün akşam hikayenin akışıyla denk geldiğim bu müzikle belki de hayatımda ilk defa yüreğim titredi bir oyun oynarken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun değil, tam bir film. Hatta dizi diyebiliriz. Öyle bir hikayesi var ki. Senaryosu öyle güzel yazılmış ki.. Dün akşam hikayenin akışıyla denk geldiğim bu müzikle belki de hayatımda ilk defa yüreğim titredi bir oyun oynarken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O sonda çalan şarkı beni de etkilemisti.Sonra telefonuma indrimistim.

O zaman al gitsin 28 TL Odyssey daha sonra gider RDR 2 alırsın. Hem o zamana kadar oyunda olan bazı sorunlar da düzelir :).
Saol dostum.Sanırım AC Odyssey alacağım.RDR 2'nin daha sonraları ineceğini tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı