RDR 2 200 TL'ye alınır mı?

Geçen sonbahar öyle bir siteden 10 lira çekince içime sinmeyip adamın Trade'inden bulup aldığım skini adama iade etmiştim. Bence pek etik değil gibi ama tercih saygı duyarım. Oyun konusunda kesinlikle denenmesi gereken oyun. Şöyle de bir yöntem var. Epic kuponla 140'a bırakıyor. Siteden 90 çektiysen onu paraya çevirebilirsen Epic'e öyle aktarırsan kar yapmış olursun 140'lık oyun en iyi ihtimalle 50 liraya gelir. :) akıyor bu akşam maşallah.

Hocam benimki skinle vs. yaptığım bir olay değil. 90 TL Steam cüzdanımda var. Steam'de ki bağımsız oyunların pahalı arkaplanlarını işleyerek yüksek fiyata sattım.

Hocam benimki skinle vs. yaptığım bir olay değil. 90 TL Steam cüzdanımda var. Steam'de ki bağımsız oyunların pahalı arkaplanlarını işleyerek yüksek fiyata sattım.

O zaman sözlerimi geri aldığımı varsayabilirsiniz. :). Hesap sizin değilse direk hesabı satarak. Ya da o parayı gerçek reel paraya dönüştürmek için hesap/skin alımı yapıp satan güvenilir sitelerde reel paraya dönüştürebilirsiniz. Karışık gelebilir ama bakın 30 lira aşağısına satmadığınız sürece karda oluyorsunuz. Şey gibi düşünün 90I harcamak için 110 harcamayın. Bence onu Epic'e ekleyin.

1621960065520.png

Ben sadece online kısmını 200 saat oynadım, hayli hayli verilir hikayesi güzel ve multiside güzel.

Oyunun normal fiyatı 1700TL ben 2022'de en son 100TL'ye alabilmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı