Oyun RDR 2 98 TL

Kardeşim ben sonbahar indirimde aldım, dün akşam iade etim neden mi, Türkçe dublaj yok, Türkçe altyazı bile yok, ben bu oyundan ne anliyim ?
Sanırım son dönemlerde hiç büyük bir oyun oynamamışsın dying light 2 ve cyberpunk 2077’den başka bir oyun gelmiyor aklıma son bir kaç yılda çıkan büyük oyunlara baktığımda. Birde Sony var çoğu oyununu altyazı ile getiren ama yavaştan onlarda bırakmaya başlayabilir. EA, Ubisoft, Activision gibi bu sektörün devleri de yapmıyor altyazı. Siz gelmiş bir de dublaj diyorsunuz dublajlı çıkmış kaç tane güzel oyun sayabilirsiniz, iki elin parmaklarını geçmeyeceğine eminim. Ki bu oyunda zaten yama bulunuyor internetten yamasını indirip oynayabilirsin.

Sebebi nedir? Oyunu alabilecek durumu olan adam alır olmayan ister crack indirir ister oynamaz. Böyle boş boş düşüncelerle daha çok beklersiniz.

Bu arada oyunlara Türkçe gelmesini hepimiz istiyoruz ama bu durum şu anda pek yaygınlaşacak gibi durmuyor.

Sanırım son dönemlerde hiç büyük bir oyun oynamamışsın dying light 2 ve cyberpunk 2077’den başka bir oyun gelmiyor aklıma son bir kaç yılda çıkan büyük oyunlara baktığımda. Birde Sony var çoğu oyununu altyazı ile getiren ama yavaştan onlarda bırakmaya başlayabilir. EA, Ubisoft, Activision gibi bu sektörün devleri de yapmıyor altyazı. Siz gelmiş bir de dublaj diyorsunuz dublajlı çıkmış kaç tane güzel oyun sayabilirsiniz, iki elin parmaklarını geçmeyeceğine eminim. Ki bu oyunda zaten yama bulunuyor internetten yamasını indirip oynayabilirsin.

Sebebi nedir? Oyunu alabilecek durumu olan adam alır olmayan ister crack indirir ister oynamaz. Böyle boş boş düşüncelerle daha çok beklersiniz.

Bu arada oyunlara Türkçe gelmesini hepimiz istiyoruz ama bu durum şu anda pek yaygınlaşacak gibi durmuyor.
Türkçe yamaların içinde hile olma olasılığı yüksek? Sistem i yeni satın aldım 3 ay.

İndirimin son tarihi ne zamandı?

19 Aralık.

22 Aralıkta kış indirimleri başlıyor. Kış indirimlerinde daha ucuz olur mu? Bir de teklif 19 Aralık'a kadar gözüküyor. Kış indirimlerinden önce alıp eğer daha fazla düşerse (beklentim düşmeyeceği yönünde) iade eder tekrar alırım diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bu gördüklerimiz son indirimli fiyatlar olabilir artık.

Son düzenleme:
Oyun benim Epic Games hesabımda var, Epic için sıkıntısız Türkçe yama varsa Steam'den almayayım tekrar, var mı bilen?

Yeni konular

Geri
Yukarı