RDR 2 98 TL'ye alınır mı?

ysfakbyr06

Hectopat
RDR 2'yi 1 yıl önce oynadım fakat kendimi zorlayarak bölüm geçebildim. Ana hikayesinde görevler çok uğraştırıcı. Grafikler düşük mü ya da Torrent indirdim diye mi sarmadı anlamadım. Steam'den 98 TL'ye alayim mi RDR2'yi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun size hitap etmiyor ise zaten almanızı tavsiye etmem ancak benim şahsi fikrim bu fiyata kaçmayacak bir oyundur kendisi hatta Epic Games'ten kupon kullanarak çok çok daha ucuza alabilirsiniz.

Alınır ancak ben de çok beğenmedim oyunu, tarihin en iyi oyunu beklentisiyle oynadım ama beklentimi karşılamadı, belki de bana hitap etmedi bilmiyorum. Beklentiyi ortalama düzeyde tutarsanız o fiyata alınacak çok iyi oyunlardan birisidir. Ama önceden oynayıp da sevmemişsiniz, bence almayın.

Ben de başlarda denemek için torrent indirmiştim. Çok yavaş ve hantal geliyordu. Oyundan atmaya başlayınca sildim. Geçen Steam üzerinde 98 liraya görünce alayım ve tekrar şans vereyim dedim. Oyun başlarda biraz sıkıyor orasına katılıyorum ama oynamaya devam ederseniz cidden başından kalkamıyorsunuz. Ben keşke sindirerek oynasaydım diyorum ve muhtemelen yakın bir zamanda tekrar bitireceğim. Bu zamana kadar çok oyun oynayıp katlanamayıp silmiş, sabırsız biriyim ama ara sahneleri bile atlamadan oynadım bu oyunu. Bunda etkili olan şey bence yazılan karakterlerin aşırı gerçekçi olması ve sırıtmaması. Kesinlikle son kuruşuna kadar değer. Misal şuan oyun arayışındayım. Bu kalitede bir oyun bitirdikten sonra diğer oyunlar gözüme boş geliyor yani. Tekrar tüm yan görevlerle birlikte bitirmekten başka da çare yok sanırım.

Ben de başlarda denemek için Torrent indirmiştim. Çok yavaş ve hantal geliyordu. Oyundan atmaya başlayınca sildim. Geçen Steam üzerinde 98 liraya görünce alayım ve tekrar şans vereyim dedim. Oyun başlarda biraz sıkıyor orasına katılıyorum ama oynamaya devam ederseniz cidden başından kalkamıyorsunuz. Ben keşke sindirerek oynasaydım diyorum ve muhtemelen yakın bir zamanda tekrar bitireceğim. Bu zamana kadar çok oyun oynayıp katlanamayıp silmiş, sabırsız biriyim ama ara sahneleri bile atlamadan oynadım bu oyunu. Bunda etkili olan şey bence yazılan karakterlerin aşırı gerçekçi olması ve sırıtmaması. Kesinlikle son kuruşuna kadar değer. Misal şu an oyun arayışındayım. Bu kalitede bir oyun bitirdikten sonra diğer oyunlar gözüme boş geliyor yani. Tekrar tüm yan görevlerle birlikte bitirmekten başka da çare yok sanırım.

Torrent versiyonu aniden ekran donup oyundan atiyor değil mi?

Geri
Yukarı