Çözüldü RDR 2 aldıktan sonra fazla para çekti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpologi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Milli Sporcu
RDR 2 aldım. %33 indirim gözüküyordu satın alırken fakat iki gün sonra kartıma bir baktım 379 TL çekilmiş. Mail attım. Gelen cevap altta siz yaşadınız mı? Ne yapmalıyım?

1702829834426.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam eğer iade ettiğimiz an para hesabımıza gelseydi iade edip tekrar almanızı söylerdim fakat iade işlemler uzun sürüyor maalesef. E-posta'da yazılanı uygulayın isterseniz. Bu e-postayı yanıtlayıp sorununuzu tekrar yazabilirsiniz.
Bir de kredi kartıyla aldım, iadesi daha sancılı olur sanırım.

Maile geri yanıt verdiğimde aradaki %33lük tutarın iade edileceğini belirttiler. Sorun çözüldü.
RDR 2 aldım. %33 indirim gözüküyordu satın alırken fakat iki gün sonra kartıma bir baktım 379 TL çekilmiş. Mail attım. Gelen cevap altta siz yaşadınız mı? Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2056197
Gönderilen e-postada belirtiliyor, cevap bankasına bakın. Eğer orada çözüm bulunmuyorsa, sorununuzu mail olarak yanıtlayın.

Hocam eğer iade ettiğimiz an para hesabımıza gelseydi iade edip tekrar almanızı söylerdim fakat iade işlemler uzun sürüyor maalesef. E-posta'da yazılanı uygulayın isterseniz. Bu e-postayı yanıtlayıp sorununuzu tekrar yazabilirsiniz.

Bir de kredi kartıyla aldım, iadesi daha sancılı olur sanırım.

Maile geri yanıt verdiğimde aradaki %33lük tutarın iade edileceğini belirttiler. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı