RDR 2 alınmalı mı?

Ayni kaderi paylasiyoruz. Bende FPS oyunlari severim. Kullandigim sistemde iyi Ultra Grafiklerle rahat oynarim ama sıkılıp bırakmaktan korkuyorum. Grafikleri muazzam ama.
Hocam grafik ve fizik motoru çok güzel hocam çok zevk veriyor oynamadım ama satın aldım almanızı tavsiye ederim

Aldınız mı oyunu ?
Oyunu aldım ama yüklemedim hocam kararsız kalmayın youtubede bir sürü video var inanın çok zevk alacağınız bir oyun

Eki Görüntüle 1525234
Bi' bu kadar da Valorant oynamış bir insan olarak, ben bu oyuna bayıldım.
Evet hocam oyun çok güzel fps oyunlarıda oynadım ama daha çok açık dünya oyunlarını severim ister fps oyunu sevenler yani hangisi olursa olsun sevilmeyecek bir oyun değil hocam

Son düzenleme:
Rdr 2 oyunu aksiyon seven adam için kötü bir oyun. Oyun çok durağan ben söyleyim size. Dizi izliyor gibi düşünebilirsiniz. Ben aksiyon hareket seven biri olarak bitirene kadar Allah canımı aldı. Bunun yanında grafikleri çok güzel fizik oynanış gerçeklik felan çok güzel. Hikayesi de herkesin oturup eline kağıt kalem alıp yazabileceği bir hikaye. Çete çalışmasi ihanet vs. Ben şahsım adına konuşuyorum oyunu aldığım için pişmanım. Daha hikayesi ilginç oynanışı biraz daha aksiyonlu bir oyun alsaydım keşke.

Rdr 2 oyunu aksiyon seven adam için kötü bir oyun. Oyun çok durağan ben söyleyim size. Dizi izliyor gibi düşünebilirsiniz. Ben aksiyon hareket seven biri olarak bitirene kadar Allah canımı aldı. Bunun yanında grafikleri çok güzel fizik oynanış gerçeklik felan çok güzel. Hikayesi de herkesin oturup eline kağıt kalem alıp yazabileceği bir hikaye. Çete çalışmasi ihanet vs. Ben şahsım adına konuşuyorum oyunu aldığım için pişmanım. Daha hikayesi ilginç oynanışı biraz daha aksiyonlu bir oyun alsaydım keşke.
Hocam doğrudur ama hani nasıl denir yani oyun detayları koskoca bir harita ama herkesin zevkleri farklıdır tabi

Geri
Yukarı