RDR 2 Arap atı çıkmıyor

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. RDR 2'de Arap atını bulamıyorum. Çıktığı bölgeyi 15 dakika boyunca aradım bekledim çıkmadı. Bölüm ikideyim. Acaba belli bir bölümden sonra mı çıkıyor? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yok hocam youtubeden videoları var izleyip oraya gidin orada ayak izleriyle karsilasacaksin onları takip et atı bulursun zaten sonra atı sakinleştirir bin senden hızlısı yok oyunda

2588210981_preview_kon.jpg

Yeri işaretli tarafta. Caps Lock açık şekilde etrafına bak parlak şekilde gözüküyor. Doğru yerde olduğuna eminsen ve yok diyorsan görevlere devam et oyun içinde 1-2 gün geçtikten sonra tekrar git.

Bir sürü arap atı var. Hangisi? Hangi bölgede arıyorsun?

Ürkek bir at. Ses etme. Eğer beyaz olanı arıyorsan o zordur görmesi kolay değil. Caps Lock bas.

Bende de çıkmamıştı. 2-3 tane görev yapıp tekrar gitmiştim ve oradaydı.

Oyunu ilk oynadığım zaman bitirmemiştim. Şimdi baştan başladım ama o beyaz Arap atını bulamıyorum. İlk oynadığım da caps basıp da aramadım, direkt bulmuştum.

Şöyle ki o bölgeye yaklaştığında hani alana girmeye yakın olduğunda atından in ve yavaşça sürekli Dead Eye aç kapa aç kapa yapıp git zaten Dead Eye çevrendeki hayvanları beyaz şekilde parlattığı için yakınında varsa görürsün. Püf noktası sabırlı olup yavaş ilerlemek fazla nazlı ve korkak bir hayvan çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı