Sürprizbozan RDR 2 Arthur'un senaryoları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GGHOST

Hectopat
Dun indirdim oyunu ve baslamadan bir hikaye izlim istedim daha iyi anlamak icin oyunu.
Buradan itibaren olan mesajlar spoiler olabilir dikkat!
Simdi Arthur yuksek onurlu olmaz ise Micah kafasini patlatacak. Yuksek onurlu olur ise gun dogumunda ölecek veremden. Borc topladigimiz ciftciyi dovmez isek ne olur? Oyle bir secenek var mı? Ya da alternatif sonlar nedir?

Dun indirdim oyunu ve baslamadan bir hikaye izlim istedim daha iyi anlamak icin oyunu.
Simdi Arthur yuksek onurlu olmaz ise Micah kafasini patlatacak. Yuksek onurlu olur ise gun dogumunda ölecek veremden. Borc topladigimiz ciftciyi dovmez isek ne olur? Oyle bir secenek var mı? Ya da alternatif sonlar nedir?
Öyle bir seçenek yok hocam. Alternatif sonlar ise saydığınız seçenekler.

Çiftçiyi dövmemek gibi seçeneğin yok, dövmek zorundasın.

Borç topladığın çiftçiye gitmeme gibi bir seçenek yok. Zorunlu olarak gideceksin çünkü ana görev. Arthur'un sonunda 2 seçenek var; Ya paraya gidersin ya da John'u güvenli bir şekilde bölgeden uzaklaştırırsın.

Çiftçiye gitmeme seçeneği yok. O görevi en sona da bıraksan yapmak zorundasın yoksa diger gorevler acilmiyor. Straus gelip git borcunu al diye uyarmaya bile geliyor.

Öğle olmaz ama Micah'dan intikam alabilirsiniz, eğer yüksek onurunuz varsa Micah'ın gözünü kesiyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı