RDR 2 Benzeri oyun önerisi

Öyle bir oyun yok hocam. Kaliteyi Rockstar belirliyor. Yeni oyunlarını beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.
5 yılda bir mükemmel oyun çıkaracaklarına her yıl güzel oyun çıkarsalar keşke. Ellerinde ne seriler ne oyunlar var hepsi boşa gidiyor. En basitinden Bully'ye eski Gta'lara remastered yapsalar.

Klasik olacak ama oynamadıysan Witcher 3 derim. Hikayesi Gamepad ile arkaya yaslanıp oynayınca akar gider.

Bu da listemde var videolarını izliyorum teşekkürler.
RDR 2 benzeri değil ancak kaliteli bir açık dünya RPG olarak Cyberpunk 2077 tavsiye ederim.

Bu oyun çok bekleniyor çok övülüyor. Ama bana biraz cafcaflı geldi sanırım benim seveceğim bir tür değil. Sade gerçeksi görüntüyü seviyorum. Mesela bu yüzden Valorant oynamıyorum, CS:GO'da silahlarımda sikin yok :)
Öyle bir oyun yok hocam. Kaliteyi Rockstar belirliyor. Yeni oyunlarını beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

RDR2 var GTA 6 çıkana kadar yeter bana. Oyuna bayıldım ya. Görevler bittikten sonra serbest gezinti yapmak büyük harita seviyorum. GTA 6'da umarız GTA 5 gibi çıkış yapar 😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı