Steam RDR 2 beyaz ekran hatası

Hazerfan1903

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Rt
Ekran görüntüsü 2023-06-12 130801.png

Boyle hata alıyorum. Nedir bunun çözümü? Rica etsem bakar mısınız?

Hocam Discord'du Nvidia Alt-Z arayüzüydü tüm arayüzleri kapatmayı, bir de RDR ayarlarından AMD ve Nvidia'ya ait tüm özellikleri kapatmayı FSR vs. deneyin. O da olmuyorsa sistemsel bir şeydir herhalde.

denerim aslında yeni almıştım pcyi en fazla 2 ay oldu yinede götürüp bir baktırmak şart oldu gibi bilmiyorum oyunda mı sıkıntı pc demi onuda bilmiyorum
Direkt bir parçayla alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Driverlarla alakalı bir şeydir yüksek ihtimal eğer bunların hiç biri çözmüyorsa. Çünkü zamanında ben de aynı şekilde beyaz ekran sorunu almış biri olarak sorunu yanlış hatırlamıyorsam
Asus GPU Tweak uygulamasının sıcaklık izleme arayüzünü kapatıp düzeltmiştim.

Sizin driverlarınız güncel mi? Bilgisayarı aldıktan sonra hiç anakartın sitesine girip driver kurdunuz mu veya ekran kartı driver'ınızı. Eksik driverda böyle yapar fakat sanırım diğer oyunlarda olmuyor değil mi?

Masaüstü ölçeğini %100'de kullanmıyorsanız %100 yapıp öyle deneyin.

Oyunun çalışma motorunu Vulkan kullanıyorsanız DX12'ile deneyin

Oyunun dosyalarında FPS arttırmak için" Tam Ekran iyileştirmesini devre dışı" bırak seçeneğini açtıysanız kapatıp bir de öyle deneyin. Veya açın.

Bunlarda olmuyorsa başka bir şey aklıma gelmiyor. Ama bu sorun genel olarak Nvidia kaynaklı oluyor. İnternetten çözüm videolarına bakabilirsiniz burada cevap beklemekten daha hızlı adım atarsınız. .

Direkt bir parçayla alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum. Driverlarla alakalı bir şeydir yüksek ihtimal eğer bunların hiç biri çözmüyorsa. Çünkü zamanında ben de aynı şekilde beyaz ekran sorunu almış biri olarak sorunu yanlış hatırlamıyorsam
Asus GPU Tweak uygulamasının sıcaklık izleme arayüzünü kapatıp düzeltmiştim.

Sizin driverlarınız güncel mi? Bilgisayarı aldıktan sonra hiç anakartın sitesine girip driver kurdunuz mu veya ekran kartı driver'ınızı. Eksik driverda böyle yapar fakat sanırım diğer oyunlarda olmuyor değil mi?

Masaüstü ölçeğini %100'de kullanmıyorsanız %100 yapıp öyle deneyin.

Oyunun çalışma motorunu Vulkan kullanıyorsanız DX12'ile deneyin

Oyunun dosyalarında FPS arttırmak için" Tam Ekran iyileştirmesini devre dışı" bırak seçeneğini açtıysanız kapatıp bir de öyle deneyin. Veya açın.

Bunlarda olmuyorsa başka bir şey aklıma gelmiyor. Ama bu sorun genel olarak Nvidia kaynaklı oluyor. İnternetten çözüm videolarına bakabilirsiniz burada cevap beklemekten daha hızlı adım atarsınız. .
cevabın için tşk ederim hepsni denerim

Yeni konular

Geri
Yukarı