Sürprizbozan RDR 2 bittikten sonra ne yapılabilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ModernHarmony18

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-10750H
GTX 1650 SUPER 4GB
16,0 GB
Meslek
Teknisyen
Merhaba, RDR2 ana hikayeyi bitirdim. Arthur öldü, Micah öldü, Dutch oldu mu ölmedi mi anlamadım ancak oyunda artık neler yapabilirim? Ana hikaye dışında eğlenceli neler var? Oyun çok detaylı fakat keşfetmesi çok zor. Siz oyunda neler yapıyorsunuz? Eğlenceli veya aktivite vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, RDR2 ana hikayeyi bitirdim. Arthur öldü, Micah öldü, Dutch oldu mu ölmedi mi anlamadım ancak oyunda artık neler yapabilirim? Ana hikaye dışında eğlenceli neler var? Oyun çok detaylı fakat keşfetmesi çok zor. Siz oyunda neler yapıyorsunuz? Eğlenceli veya aktivite vs.
Rastgele atla gezip yan görevleri yap, manzara keşfet, haritadaki gizli hazineleri bul.

Merhaba, RDR2 ana hikayeyi bitirdim. arthur öldü, Micah öldü, dutch oldu mu ölmedi mi anlamadım ancak oyunda artık neler yapabilirim? Ana hikaye dışında eğlenceli neler var? Oyun çok detaylı fakat keşfetmesi çok zor. Siz oyunda neler yapıyorsunuz? Eğlenceli veya aktivite vs.

Oyunda onlarca easter egg var, onların lokasyonlarına git bakıp.

Gizli hazineler derken biraz detaylandırabilir misiniz bunlar hakkında bilgileri nereden bulabilirim?

İnternette Gold bar locations yazarsanız bulursunuz, dinozor kemikleri arayan bir kadın vardı, onun tüm görevlerini yapın hepsini bulun item veriyor çok güzel. Bu tarz yan görev verenlerin haritada bulmanızı istediği şeyleri yapın, avcı haritası olması lazımdı özel hayvanları avlayın.

Geri
Yukarı