Çözüldü RDR 2 bulanıklık nasıl düzeltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
Resimde gördüğünüz gibi oyun bu. Bulanıklığı nasıl düzeltirim yardım eder misiniz?

Ekran Görüntüsü (1209).png

Denemiştim onu da.

Geometrik detay diye 2 farklı ayar var. O 2 ayar FPS biraz düşürüyor ama fullerseniz çimenler vs daha net gözüküyor.

IMG_0959.jpeg
IMG_0958.jpegIMG_0960.jpegIMG_0961.jpeg

Çözünürlük ölçeği ayarı hariç gerisini aynı yapabilirsiniz. Bende 6600XT varken böyle kullanmıştım. DLDSR NVIDIA da olduğu için ölçeklendirme yapmıştım. Sizin buna ihtiyacınız yok.

Son düzenleme:
1.78'e getirin. Oyuna girince 2560x1440 seçeneği açılacaktır. Ona göre FPS düşecektir tabii ki.

Kanka adamsın boyle yapınca bayağı düzeldi, şimdi NVIDIA'dan yaptığım ayarları geri mi alayım böyle mi kalsın, bir zararı olur mu?

Geometrik detay diye 2 farklı ayar var. O 2 ayar FPS biraz düşürüyor ama fullerseniz çimenler vs daha net gözüküyor.

Eki Görüntüle 2152197
Eki Görüntüle 2152198Eki Görüntüle 2152199Eki Görüntüle 2152200

Çözünürlük ölçeği ayarı hariç gerisini aynı yapabilirsiniz. Bende 6600XT varken böyle kullanmıştım. DLDSR NVIDIA da olduğu için ölçeklendirme yapmıştım. Sizin buna ihtiyacınız yok.

Çözünürlük olcegini acayim mi?

Kanka adamsın boyle yapınca bayağı düzeldi şimdi NVIDIA'dan yaptığım ayarları gerimi alim böyle mi kalsın bir zararı olur mu?

Alma gerek yok. Keyifli oyunlar.

Kanka adamsın boyle yapınca bayağı düzeldi, şimdi NVIDIA'dan yaptığım ayarları geri mi alayım böyle mi kalsın, bir zararı olur mu?

Çözünürlük olcegini acayim mi?
2560x1440 yaptınız mı? Oyun içinden.

Geri
Yukarı